logo

28 Haziran 2016

HIZ TUTKUNLARI FUN TOWN – YAHŞİ PARK’TA BULUŞTU

Fun Town – Yahşi Park’ta gerçekleşen Go-Kart turnuvası tamamlandı. Yaz sezonunun başlamasıyla adrenalinin içleri ısıttığı karting yarışına 50 kişilik hız tutkunu katıldı…

Go-Kart Turnuvası’nın kazanan isimleri 1’inci  Emre Ünal , 2’nci Tayfun Kirazcı, 3’üncü Onur Fidan  oldu. Go-Kart Turnuvasında 50 sürücü zamana karşı yarıştı. Yarışları ilgiyle izleyen misafirlerin bazıları da turnuvada ilk kez Go- Kart pistinde sürüş yapmanın keyfini çıkardı. Go kart sorumlusu Cengiz Yıldız?”Go-Kart, çok keyifli ve sürücülerin hız tutkusunu köreltmek için yapılan güzel bir spor. Yarışmada oldukça heyecanlı ve çekişmeli geçti. Yarışmalarımız ve etkinliklerimiz devam edecek. Yarışmaların dışında, sürüş yapmak isteyenlerde rezervasyon yaptırarak, gelebilirler” dedi.

Zamana karşı yarışılan turnuvada birinciliği Emre Ünal alırken 300 TL hediye çeki kazanarak, Cengiz Yıldız’dan kupasını aldı. İkinci tayfun Kirazcı’ya  200TL’lik çek ve kupa, üçüncü Onur Fidan’a 100 TL hediye çeki ve kupası’da Can Demir Tarafından  verildi.

Fun Town-Yahşi Park İşletme müdürü Can Demir;  Düzenlenen Go-Kart turnuvasına katılan yarışçılar GO-Kart pistinde yaptıkları sürüşlerle başarılı bir performans gösterdiler. Sezon içinde yeni aktivitelerimizde olacaktır. bizi sosyla medyadan takip ederek eğlencelerimize iştirak edebilirsiniz. Bodrum’da eğlencenin tek adresi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz ve sizleri eğlenceye davet ediyoruz” dedi.

Bodrum’un  en büyük Go-Kart alanında gerçekleştirilen yarışa 16 – 45 yaş arası sporseverler  katıldı. Go-Kart Turnuvası’nda Emre Ünal katıldığı yarışta birinciliği alarak alkışları toplayan isim oldu. Kupalarını alan yarışmacılar yarı finale katılan diğer yarışmacılarla birlikte fotoğraf çektirerek günü noktaladılar.

Günün kazananları:

1- Emre Ünal        34.03

2- Tayfun Kirazcı        34.98

3- Onur Fidan        35.08

Share
#

SENDE YORUM YAZ