logo

29 Ağustos 2016

BODRUMSPORLU FUTBOLCULARDAN TARAFTARA ÇAĞRI

Sezon öncesi son hazırlıklarını Afyon kampında tamamlayan Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Cumartesi oynanacak Çatalcaspor maçı hazırlıkları için bugün topbaşı yapıyor.

3 Eylülde başlayacak sezon öncesi kombine bilet satışları da devam ederken, bu sene ‘Tek Renk Tek Yürek’ sloganı ile sezona başlayan B.B. Bodrumspor’da futbolcularda taraftara çağrıda bulundu. B.B. Bodrumspor’un sosyal medya hesaplarında yayınlanan videoda Afyon kampından görüntüler yer aldı. Videonun sonunda futbolcular, “ Kombineni al, şehrinin takımına sahip” çık diyerek, Bodrumluları kombine almaya davet ettiler.

KOMBİNE ALANA FORMA HEDİYE

Öte yandan B.B. Bodrumspor yönetimi kombine fiyatlarının geçtiğimiz sezon ile aynı tutulmasına karar verirken, bu sene kombine alanlara orijinal forma hediye ediliyor. Yani sezonda Nike ile anlaşan B.B. Bodrumspor, kombine alanlara yeni sezonda giyilecek yeşil Nike formadan hediye ediyor.

Bodrum PTT karşısında bulunan Bodrumspor Store’de kombine satışları devam ederken, mağazaya ayrıca yeni sezon ürünlerde gelmeye başladı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ