logo

01 Aralık 2016

BODRUM’UN YENİ KAYMAKAMI BEKİR YILMAZ

İçişleri Bakanlığı Kaymakamlar ve Vali Yardımcıları Kararnamesi dün gece yayınlandı. Resmi Gazetede yer alan atamalarda Muğla bölgesinden de birçok isim var.

Kararnameye göre;

KO

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan Tokat Vali Yardımcılığına, Bodrum kaymakamlığına ise Konya-Karatay Kaymakamı Bekir Yılmaz atandı.

Muğla bölgesindeki diğer atamalar ise sırasıyla şöyle yer aldı;

Milas Kaymakamı Fuat Gürel Ankara-Etimesgut Kaymakamlığına atanırken Milas Kaymakamlığına Trabzon-Of Kaymakamı Eren Arslan, Seydikemer Kaymakamı Muammer Köken, Kırıkkale-Keskin Kaymakamlığına atanırken, Seydikemer Kaymakamlığına Diyarbakır-Sur Kaymakamı Memduh Tura, Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek İstanbul-Pendik Kaymakamlığına atanırken, Dalaman Kaymakamlığına Mardin-Kızıltepe Kaymakamı Ali Güldoğan, Kavaklıdere Kaymakamı Cevat çelik Rize-Pazar Kaymakamlığına, Menteşe Kaymakamlığına Samsun-Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız, Muğla Vali Yardımcısı Salih Gürhan ise Antalya Vali Yardımcılığına atandı.

1-1Bekir Yılmaz Kimdir?

1964 yılında Amasya’da doğdu.1987 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. Sırası ile Çankırı Eldivan, Batman Beşiri, Sivas Zara, Balıkesir Havran ve Gaziantep İslahiye İlçelerinde Kaymakamlık, İçişleri Bakanlığında Hukuk Müşavirliği, Konya Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 28/06/2015 tarih ve 2015/398 sayılı müşterek Kararname ile Karatay Kaymakamlığına ataması yapılmış olup 29/07/2015 tarihinden itibaren bu görevi yürütmekteydi. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ