logo

13 Ocak 2017

İLÇEMİZ KAYMAKAMI BEKİR YILMAZ’DAN BODRUM TEOG BİRİNCİSİNE ÖDÜL

Geçtiğimiz günlerde açıklanan ortak sınav sonuçlarına göre 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak Bodrum’da birinci olan Cemal Mahir USLU Ortaokulu 8. sınıf  öğrencisi Berkay Caner ERYAZAR, İlçemiz Kaymakamı Bekir YILMAZ tarafından ödüllendirildi.

Ödül törenine Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa SEMİZ ve Okul Müdürü Osman EYRİ, Öğrencinin annesi Sevinç ERYAZAR ve Babası Vehbi ERYAZAR katıldı.

Ödül töreninde konuşan İlçemiz Kaymakamı Bekir YILMAZ İlçemizde bulunan Devlet okulları arasında 120 soruyu cevaplayarak birinci olan öğrenci ile gurur duyduğunu dile getirerek “Her öğrencimizin de bu başarıyı yakalamasının imkansız olmadığını ifade etmek istiyorum, düzenli ve özverili bir şekilde çalışmanın sonucunu bu başarıyla alabilirsiniz. Öğrencimizi, ailesini öğretmenlerini bu başarıdan dolayı kutluyorum.” dedi.

İlçemiz birincisi olan Berkan Caner ERYAZAR ise “bu başarımı düzenli çalışmaya ve spor yapmaya bağlayıp emeği geçen öğretmenlerime ve aileme çok teşekkür ediyorum. Hedefim uçak mühendisliği.” dedi.

Öğrencinin Babası Vehbi ERYAZAR “Oğlumla gurur duyuyorum o zaten çok başarılı bir öğrenci birinci sınıftan üçüncü sınıfa atladı, biz ailesi olarak her türlü desteği verdik ve vermeye de devam edeceğiz.” dedi.

Sonrasında Berkay’a İlçemiz Kaymakamı Bekir YILMAZ tarafından ödül takdim edildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ