logo

21 Ocak 2017

BODTO, “BODRUM STANDI HEPİMİZİN” DİYOR

Turizm sektörünün uluslararası buluşma noktası EMITT Turizm Fuarı, 26 – 29 Ocak 2017’de TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

T.C. Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, 26-29 Ocak 2017 tarihleri arasında, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 21. kez düzenlenecek olan EMITT / Doğu Akdeniz Ülkeleri Uluslararası Turizm ve Seyahat  Fuarında, 3 numaralı holde Bodrum standı kurulacağını bildirdi. 2006 yılından beri, düzenli katılım gösterilen fuarda, bu sene de Bodrum markası altında, otel işletmeleri, turizm işletmeleri, tur operatörleri, seyahat acenteleri ve turizm tedarikçilerinin verimli iş görüşmelerinde bulunması bekleniyor.

“Tanıtımlara aralıksız devam etmeliyiz.”

Dünyanın 5 büyük turizm fuarından biri olan EMITT’in sektör için önemli olduğunu ve tüm Bodrum severleri, 4 gün boyunca fuara beklediklerini belirten BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon şunları kaydetti; “Tüm Bodrum severler standımızda iş görüşmesi yapabilir, sunulan hizmetlerden faydalanabilir. Bodrum’un birlik olarak, el ele vererek bu ekonomik kriz dönemini de atlatacağına inanıyorum. Umudumuzu kaybedersek olmaz, çünkü o zaman çalışamayız, yenilikler getiremeyiz. Bu dönemde daha çok çalışmak, ve hep yinelediğim gibi birlik olmak durumundayız. Biz dünyanın en güzel tatil rotalarından biriyiz, bunu unutmamalı, bölgemizin güzelliklerini anlatmaya devam etmeliyiz. EMITT 2017 fuarının iyi geçmesini diyorum.”.

450’den Fazla Tur Operatörü Bu Fuarda

Fuarı düzenleyen İTE Turizm Grubu Direktörü Hacer Aydın, Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü Başkanı’nın yanı sıra, Alman Otelciler Birliği ve Alman Seyahat Acenteleri Birliği Başkanının fuara katılacak önemli isimler arasında yer aldığını bildirdi. Aydın, dünyanın dört bir yanından 450’nin üzerinde tur operatörünün,  haftaya başlayacak Doğu Akdeniz Turizm Fuarı’nda Türkiye’de olacağını açıkladı.

60.000 kişinin ziyaret etmesi beklenen EMITT Fuarı; ilk iki gün turizm profesyonellerini, üçüncü ve dördüncü gün ise tatilcileri ağırlayacak.

Share
#

SENDE YORUM YAZ