logo

03 Şubat 2017

AK PARTİ TORBA HAYVAN BARINAĞINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Bodrum Kadın Kolları Başkanı Fotoş Eraslan ve partililer Bodrum Belediyesi Torba Hayvan Barınağı’nı ziyaret etti.

Kadın Kolları Başkanı Fatoş Eraslan’ın gerçekleştirdiği ziyarete, kadın kollarından Ümran Uluçay, Rabia Uğuray Hartmann, Gülşen Bilir, Nevriye Gürakar, Yurdagül Arslan ve Yokuşbaşı Mahalle Temsilcisi Zeki Çelik’te katıldı.

Bodrum Hayvan barınağına yapılan ziyarette barınağın başarılı bir şekilde görevini yerine getirdiğini ifade eden Ersalan “Bugün barınakta koruma ve bakım altına alınmış hayvanlarımızı ziyaret ediyoruz. Yaşamın içerisinde yaptıkları dostlukla bizleri yalnız bırakmayan hayvanlarımıza mama yardımı yaparak, verilen hizmete şimdilik az da olsa bir katkı sağladık. Bu hayvanların burada olmaları konusunda hata yapan insanları hassasiyete davet ederken, hayvanları yaşamlarının bir parçası haline getiren insanlara teşekkür ediyoruz. Bizde her zaman olduğu gibi bakıma ve korumaya muhtaç olan hayvanlarımıza destek olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

EKSİKLERİN TAMAMLANMASINDA ETKİLİ OLACAĞIZ…

Bakımı ve sorumluluğu konusundaki tartışmaları uzunca süre kamuoyunu meşgul eden Golden Çetesi’ni de ziyaret eden Eraslan “Hayvanlarla ilgili sosyal sorumluluk projelerinde her zaman duyarlı olduk. Torba Hayvan Barınağı sorumluları ile düzenli bir iletişim kurarak, AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı olarak elimizden gelen her türlü katkıyı yapacağız. Dünyada ki her canlının yaşam hakkı, her türlü siyasetin üzerindedir. Bugün hayvan dostlarımıza mama yardımı yaptık. İhtiyaç olan konularla ilgili görüşmeleri yaparak desteğimizi devamlı hale getireceğiz. ” Dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ