logo

14 Şubat 2017

SAĞLIKLI YAŞAMIN ADI “SALON BODRUM”

Bodrum Myndoss Çarşı içerisinde Ocak 2016’ta görkemli bir açılış gerçekleştiren Saloon Bodrum, geçtiğimiz bir yıl içinde sadece bir spor salonu olmadığını, bireye özel hazırlamış olduğu programlarla farklı bir konseptle hizmet verdiğini göstermeye başladı.

Saloon Bodrum, açıldığı günden buyana ileri teknoloji, bilimsellik ve eğlenceyi birleştirerek, insanların yaşam kalitelerini artıran kişiye özel tasarlanmış hizmetleri, profesyonel bir yönetimle sunmaya, misafirleri için içten, samimi hizmet ve yenilikleri yaratmaya devam ediyor.

Dünya standartlarında hizmet vermek için hiçbir masraftan kaçılmadan, her köşesi titizlikle hazırlanan ve son teknoloji spor aletlerini geniş ve ferah bir mekanda sporseverlere sunan Saloon Bodrum’a üye olan sporseverler, fitness, vücut geliştirme, speed bike, step, aerobik, dans gibi çok sayıda hizmetinden faydalanabiliyor.

Bir yıl önce, amacının Bodrum markası yaratmak olduğunu belirten ve geriye dönüp baktığımda bunu başardığımı görüyorum diyen özlem Karaaslan; “Bugüne kadar Basın ve Bankacılık gibi birkaç işle uğraştım, fakat asıl gönlümde yatan her zaman spordu, spor çocukluğumdan beri içimde vardı ve şimdi işim oldu” dedi.

Soruları cevaplayan Karaaslan, sözlerine şöyle devam etti:

Gelenler sekiz aşamalı testten geçiyor 

Diğer Salonlardan farkını anlatan Karaaslan, biz personel training programı yani kişiye özel antrenman program yapıyoruz. Kişi buraya geldiği zaman ilk önce yaşam, sağlık, egzersiz geçmişi gibi sorgularımız oluyor, sağlıkla ilgili bir sorunu var ise doktor raporu istiyoruz. Sonrasında burada sekiz aşamalı bir testimiz var o testten geçiriyoruz. Buradaki amacımız kişinin bizden ne istediğini anlamak. Yani zayıflamak mı istiyor, kilomu almak istiyor, sağlık sorunundan mı burada, kondisyon mu yüklemek istiyor, vücutmu yapmak istiyor gibi kişinin hedeflerini öğrenip en doğru programı en iyi sonuç alacak şekilde hazırlıyoruz.

Ekibim Türkiye’de kendi branşlarında isim yapmış

Burada kalabalık gruplar halinde çalışma gibi bir sistemimiz yok. Randevulu bir çalışma sistemimiz var ve beraber çalıştığımız ekip Türkiye’de kendi branşlarında isim yapmış kişiler. Bundan dolayı üç federasyonla muhattab halindeyiz. Akademisyen, milli sporcu kimliği ve antrenörlük belgesi olan Çağrı Koçak, İsacan Akhan, Dilek Civci ve Murat Serkan Kavalcı gibi çok iyi dört kişilik profesyonel ekibe sahibim.

Turizm çalışanlarına özel program sunuyoruz

Biliyorsunuz Bodrum turizm şehri ve burada turizmde çalışan insanlar sezonda düzenli bir yaşamları olmuyor. Sezon içerisinde yaşadıkları stres, sezonun sonunda beden ve zihin yorgunluğuyla beraber düzensiz belki de sağlıksız beslenmenin getirdiği ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabiliyorlar. Turizmde geçirdikleri bu dört beş aylık zaman diliminde onları daha dinç tutmak ve yoğun çalışma temposunda sağlıklı ve zinde kalmalarını sağlayabileceğimiz özel antrenman ve beslenme programları geliştiriyoruz. Yoğun çalışma programları içinde onlara uzaktan dahi olsa eğitim veriyoruz. Nasıl bir eğitim bu derseniz bizimle irtibatını koparmak istemeyenlere telefon yada mail yoluyla onlara özel hazırladığımız bulundukları yerlerde uygulayabilecekleri programlar sunabiliyoruz. Böylece sezonda da sporundan kopmamış oluyor.

Aylık üye olmak isteyen ve özel program istemiyorum, normal sporumu yapmak istiyorum diyenler içinde Bodrum merkezde bulunan marinanın içindeki fitness salonunu devraldığını belirten Karaarslan, müşterilerimizin hizmetine açtığımız fitness salonumuzda çok rahat sporlarını yapabilecekler dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ