logo

02 Mart 2017

MASAL MEKAN’DA BAHARA DAVET

5 Mart’ta üçüncü cemre toprağa düşüyor. Baharın gelmesi kaçınılmaz.

Doğa sessizce hazırlandı ve artık uyanıyor. Dalları çiçekler bastı; sulu meyvelerin eli kulağında. Havada ballı bir yeniden doğuş kokusu var. Deniz, Bodrum güneşine kendini vermiş, kemiklerini ısıtıyor neşeyle…

Masal Mekan da bahara ve baharın getireceği tazelenmiş yaşama açıyor kapılarını.

İçeride masallar mayalanıyor. Sohbetler şöminenin karşısından bahçe masalarına taşınıyor.

Le Cordon Bleu diplomalı, yaratıcı aşçımız Elif Başarıcı ocağı yaktı, pazardan en taze otları ve meyveleri seçti… Mutfakta kendine has masalını yazıyor.

Kahvaltı hazır. Yanına “Esra Akkaya ile Kahramanın Yolculuğu Eğitimi” mi yapsak? Yoksa bir akşam masallarla kendimizi keşfe mi çıksak?..

“Yuri Radomisli ile Masaj ve Seraphim Blueprint Seansları” 13 Mart’a kadar devam ediyor; nasılsa bir ara fırsat bulur, bedenimize ve ruhumuza bir iyilik yaparız.

İşinin ehli, yaptığı işi seven, sürekli işleyen daha bir dolu insan Masal Mekan’da buluşuyor; eğitimler, sohbetler, atölyeler hazırlanıyor. Bodrum’da bir gün boş geçmiyor nasılsa.

5 Mart 2017 Pazar günü, saat 10:30 ‘da Masal Mekan’da sizinle biraraya gelip yaptıklarımızı, yapacaklarımızı ve yapmayı hayal ettiklerimizi konuşalım istiyoruz. Hep birlikte cemre diyelim, bahar diyelim, masal diyelim, yemek yiyelim istiyoruz. Bir yandan da bahçeye ılık ılık caz dolsun, kahvaltı sofrası tadımıza tat katsın istiyoruz.

Yani Pazar günü sizi bize davet ediyoruz.

Kahvaltı 10:30 – 14:00

Caz Performansı 11:00 (Berrak Papuçcuoğlu)

LCV : 0252 3854328

Yer : Masal Mekan / 1312 sokak No:12 Bitez Bodrum  ( Abrosia Otelin karşı sokağı )

Share
#

SENDE YORUM YAZ