logo

23 Mayıs 2017

KIZILAĞAÇ’IN YENİ MEKANI, ÇAM BAHÇE

Çam Bahçe Bodrum’un Kızılağaç mahallesinde gerçekleşen açılış töreniyle hizmete girdi.

İşletmeciliğini Rıza Işık’ın yaptığı ve özenle hazırlanan Çam Bahçe Kahvaltı, Et Mangal ve düğün salonu kalabalık bir topluluğun katılımıyla iş dünyasındaki yerini aldı.

Açılışa 24. dönem Ak Parti Muş Milletvekili Faruk Işık, İstanbul vali yardımcısı Akgün Carav, Denizli Vali yardımcısı Kemal İnal, Samsun Vali yardımcısı Hasan Öztürk, Hatay Vali yardımcısı Nursal Çakıroğlu, Tekirdağ Vali yardımcısı Tayyar Şaşmaz, Konya Vali i yardımcısı kamil Sağlam, Bursa Vali yardımcısı Fahrettin Sağlam, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, iş adamaları ile çok sayıda davetli katıldı.

Düzenlenen açılış töreninde konuşan Bodrum kaymakamı Bekir Yılmaz, mekanın açılışında emeği geçen herkesi tebrik ederek,” Zor bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde böyle yatırımların Bodrum’a kazandırılması ve istihdam sağlanması Bodrumumuz için çok önemli. Böyle güzel işletmelerin yöremize kazandırılması bizi memnun ediyor, hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

24. Dönem Ak Parti Muğla milletvekili Faruk Işık ise konuşmasında işletme sahibi Faruk Işık’ın amcasının oğlu olduğunu ve açılış için Ankara’dan geldiğini belirterek,” Allah hayırlara vesile kılsın, Rıza çok şanslı bu gün Türkiye’nin idarecileri İstanbul , Bursa, Hatay , Konya , Samsun, Denizli ve Tekirdağ vali yardımcıları buradalar. Sayın kaymakamız Bekir Yılmaz’ın dönem arkadaşları ile burada böyle mülki idare amirleriyle toplu açılış herkese nasip olmaz. Rıza’nın şansı hep böyle olsun, Devlet eli deysin, bereketli ve hayırlı olsun” diyerek iyi dilek temennilerinde bulundu.

işletmeci Rıza Işık, doğunun lezzetini Ege’ye getirdiklerini ifade ederek,”Doğunun incisi büryan kebabı Ege’de yok. Bodrum’da doğulu arkadaşımız çok. Bodrumlulara da bu tadı tattıralım dedik. Gerçi yorulduk ama Bodrum’a layık bir mekan yaptık. İnşallah başarılı oluruz. İyi de hizmet vereceğiz. Büryan kebabı, zırh kebabı ve yöresel kahvaltı halkımıza sunduğumuz hizmetler olacak. Düğün ve davetleri de burada düzenleyeceğiz. Büryan kebabı, tandır kebabıyla çok ayrıdır. Büyük bir kazanın içinde su kaynar, o suyun buharıyla et pişer. Enfes bir tadı var, çok da yumuşak. Bodrum’a güzel bir mekan kazandırdık. Daim olur inşallah” dedi.

Davetlilere büryan kebabı ikram edilen açılışta, Nurzat ve Esra Orkestrası da müzikleriyle keyifli dakikalar yaşattı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ