logo

08 Haziran 2017

NEV AHENK’TEN BODRUM’DA MUSİKİ KONSERİ

Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle musiki topluluğu Nev Ahenk tarafından 10 Haziran akşamı Bodrum’da “Geçmişten Günümüze Sanat Müziğimiz” adlı konser etkinliği düzenlenecek.

Engin Tarı’nın şefliğindeki Nev Ahenk musiki topluluğu, “Geçmişten Günümüze Sanat Müziğimiz” temalı programları ile Bodrum’da sanat müziğini severlerle buluşmaya hazırlanıyor. 10 Haziran 2017 Cumartesi günü 21:30 – 23:00 saatleri arasında, Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’nde halka açık ücretsiz olarak düzenlenecek olan konsere, Bodrum halkı ve tüm sanatseverler davetli.

Basri Batıkarayel’in yönetici koordinatörlüğünde, nota yazımı ise Dr. Semra Özgün’e ait olan konserin sazendeleri Aydın Varol (Keman), Hulusi Babalık (Tanbur), Lale Duğa (Kemençe), Tolga Duran (Ney), Mete Edman (Ud), Kahraman Şirin (Kanun), Osman Öksüzoğlu (Ritm), Serdar Açın (Viyolonsel).

Hanendeleri ise Alper Çemen, Arif Tansu Trak, Ferda Tarı, Fethi Kurban, Gülce Kureyş, Handan Oduncu, Merve Erdoğan, Mustafa Akdağ, Sait Berker Seymenoğlu ve Yeliz Batmaz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ