logo

08 Haziran 2017

SEZON ÖNCESİ BİR YEMEKTE BULUŞTULAR

Çağdaş Holding bünyesinde yer alan Swissotel Resort Bodrum Beach Departman Yöneticileri ve Genel Müdür Adnan Yücel sezon öncesi bir yemekte buluştular…

Akyarlar Kefaluka otel’de  düzenlenen yemekli gecede Swissotel Resort Bodrum Beach yöneticileri birlik ve beraberliğini  perçinlenirken, keyifli dakikalar yaşandı. Başlayan yeni sezon için gerekli tüm hazırlıkları tamamlandığını aktaran Otelin genel müdürü Adnan Yücel; “ Yönetim ekibi ile toplanarak hem başlayan sezona merhaba demek ve sıcak bir iletişimle beraber olmak istedik.  Bu bir Motivasyon yemeği ve yaklaşan sezonun,  geçen sezondan daha iyi olmasını umut ederek yeni bir başlangıç daha yapıyoruz. 2016 yılında Türkiye de yaşanan bazı olumsuzlukların bir daha olmamasını diliyorum.  Geçtiğimiz yıl turizmde yurt geneli etkilendiğinden hali ile Bodrum ve bizde etkilendik, bu yıl böyle bir şey olmamasının ümidiyle hepinize hayırlı sezonlar”  şeklinde konuştu.

BERABER ÇALIŞMAKTAN BÜYÜK KEYİF ALIYORLAR

Bu buluşmayı gerçekleştiren Satış ve pazarlama direktörü Serkan Aydın ile İnsan Kaynakları müdürü Deniz Terzi yaptıkları ortak açıklamada;  “ Geçtiğimiz hafta personel ile birlikte yaza merhaba partisi düzenlememizin ardından, bu haftada departman yöneticileri ve Genel müdürümüz Adnan yücel ile Kefaluka otel’de  bir yemekte buluşmayı uygun gördük. Sezon öncesi bir araya gelelim ve birbirimize sıcak bir merhaba dileklerimizi iletelim istedik. İlerleyen günlerde sezon yoğun bir biçimde başlayacak ve hali ile bu tür organizasyonlar bizimde eğlenceli vakitler geçirmemiz için ideal bir zaman dilimi  olacak diye düşündük. Burada başta Genel müdürümüz ve asistanı olmak üzere, İnsan kaynakları, Satış ve pazarlama, Yiyecek içecek, rezervasyon,  teknik, güvenlik, kalite, ön büro müdürlerimiz ile  housekeeping, mutfak şefi, ön büro müdür yardımcısı, pasta şefi aşçıbaşı yardımcısı ile 20 kişilik yönetim bir araya geldik. Sezon sonunda tekrar bir yaza veda partisi düzenlemeyi de düşünüyoruz. Bunu geçtiğimiz senelerde de yaptık ve çok keyif aldık.  Sezona güzel başladık iyi bir ekibimiz var ve bu yılın başarılı geçeceğini düşünüyoruz. Beraber çalışmaktan zevk aldığımız departman müdürü arkadaşlarımız ve hem de aramıza yeni katılan personel arkadaşlarımız ile bu sezonun çok güzel olacağını ümit ediyoruz”  şeklinde konuştular.

ÇAĞDAŞ HOLDİNG’İN ÇEKİRDEK AİLESİ

Bizim büyük bir ailemiz var Çağdaş Holding ailesi bize her konuda destek vermekte ve tabi ki onlara da minnettarız diyerek sözlerine devam eden Deniz Terzi; “Swissotel Resort Bodrum Beach ailesi olarakta Çağdaş Holding ailesi altında çekirdek bir aile olarak beraber olmayı ve birlikte çalışmayı seviyoruz” dedi. Yemeğin ardından Diskoda yapılan eğlenceye katılan Swissotel Resort Bodrum Beach ailesi gece geç saatlere kadar Kefaluka otel’de eğlendiler.

Çağdaş’ın çekirdek ailesi; Motivasyon gecesinde sezona güzel başlayarak ve  tatlı bir organizasyonla  farklı bir mekanda güzel bir gece geçirdiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ