logo

11 Haziran 2017

CLUB AMPERSAND AMERİKA’DAN SONRA BODRUM’DA AÇILDI

Dünyanın en ünlü eğlence merkezlerinden biri olan Club Ampersand, Bodrum’da kapılarını açtı. Muhteşem bir gala gecesiyle sezona hızlı bir giriş yapan eğlence mekanında İrem Derici ve Hakan Kakız sahne aldı.

Amerika’nın birçok bölgesinde olan ve adından sıkça söz ettiren Ampersand Club Türkiye’de ki ilk kulübünü iş, siyaset ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılımıyla Bodrum’da açtı. Görkemli bir açılışla yaza merhaba diyen kulüb sahnesinde ünlü sanatçı İrem Derici ve internet fenomeni Hakan Kakız’ı ağırladı. Gala gecesine katılan davetliler İrem Derici’nin şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşadı. Dans şovlarıyla geceye damgasını vuran ünlü sanatçı Yaklaşık 2 saat sahnede kalarak eski ve yeni albümünde bulunan şarkılarını seslendirdi.

İrem Derici’nin ardından Dj kabinine geçen internet fenomeni Hakan Kakız farklı tarzı ve çaldığı hit parçalarla geceye renk kattı.

Bodrum’a Dünya Yıldızı Yağacak 

Basın mensuplarına kulüple ilgili kısa bir açıklama yapan mekan sahibi Burak İrtanki şu sözlere yer verdi “Çok kısa bir süreçte kapalı bir mekanı açık bin kişilik bir mekan haline getirdik. Amerika’da 17 eyalette olan bir Kulübü Türkiye’ye getirdik ve bunu da Bodrum’da başlattık. Mekanımıza ilk seçtiğimiz yer ise Gümbet oldu. Bundan sonra Antalya, İstanbul, İzmir gibi büyükşehirlerde devamını açmayı düşünüyoruz. Ampersand çok değişik konsepte olan bir kulüp. Normal de Tiesto, Mannie fresh gibi isimlerle direkt anlaşması olan bir kulüp olduğu için normal şartlarda açılışımızı onlarla yapacaktık ama biz Türk sanatçılarla açalım istedik. İsmimiz ilk olarak Türkiye’de duyulsun daha sonra Temmuz ortasında Tiesto gelecek arkasından hangi sanatçılarla isim olarak anlaşmamız varsa onlar kulübümüzde sahne alacak”dedi.

Club Ampersand Bodrum’un ortağı olan Hasan Gündüz ise bayram sonuna kadar her gece ünlü isimlerin sahne alacağını ve bayram sonrası hız kesmeden sürpriz isimlerle konserlerin devam edeceğini belirtti.

Cengiz İmren’den hayranlarına müjdeli haber 

Gala gecesine katılan Arabesk müziğin güçlü seslerinden Cengiz İmren sezon boyunca Club Ampersand de program yapacağını ifade etti. Hayranlarına albüm müjdesi veren İmren, yakında yeni sürprizleri olacağını belirtti.

Berkay, Sinan Akçıl, Cengiz İmren, Simge Sağın, İrem Derici, Emre Kaya gibi ünlü isimler yaz sezonu boyunca Club Ampersand Bodrum’da sahne alacak.

Share
#

SENDE YORUM YAZ