logo

20 Temmuz 2017

AYŞE GEDİKOĞLU 2017 YAZ DEFİLESİ “7 SES 7 RENK”

Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde yer alan Ayşe Gedikoğlu Butik’in sahibesi Ayşe Gedikoğlu,  sanatsal, el yapımı, otantik ve özgün tasarımlarından oluşan kreasyonuyla,  Bodrumlu moda severleri ve takipçileri ile beşinci kez buluşmaya hazırlanıyor.

Kızları Çınla ve Evrim Gedikoğlu’nun yardım ve destekleriyle hazırlanan özel tasarım koleksiyon,  22 Temmuz Cumartesi günü Dibeklihan’da gerçekleşecek bir defilede ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Ayşe Gedikoğlu 2017 Yaz sezonu için  özel olarak hazırladığı defilesinin temasını ”7 SES 7 RENK ” olarak belirledi.

Kolleksiyonunda her parçayı el emeği göz nuru olarak nitelendiren Ayşe Gedikoğlu, kullandığı özel dokumalar, yöresel kumaşlar için özel olarak üretilmiş el dantelleri ,kaneviçeler ve iğne oyalarına ilave olarak bu sezon Özbek nakışları,Efe oyaları , aplikelerle  oluşturduğu modernize edilmiş kaftan modelleriyle oldukça iddalı, dikkat çeken kendine güvenen yaz kadını profili çiziyor.

Özlem Ersoy, Funda Öncü, Belgin Güven, Nilgün Akınel, Elif Olgaç, Zehra Yaşar, Oya İnci, Oya Germen, Cansın Türkdoğan, Nergis Oğuz ve Selda Can’ın mankenlik yapacağı defile, 22 Temmuz Cumartesi, saat 19:00’da Dibeklihan Handa Restoran terasında gerçekleşecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ