logo

20 Temmuz 2017

“HAK, HUKUK, ADALET” SÖYLEŞİSİ HEREDOT’DA

Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanlığının öncülüğünde ve Birleşik Haziran Hareketi’nin katkılarıyla “Hak, Hukuk, Adalet” isimli söyleşi düzenleniyor.

Büyük Adalet yürüyüşün ardından düzenlenen ve 21 Temmuz 2017 Cuma günü saat 20:00’de Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezinde düzenlenecek olan oturum yöneticiliğini gazeteci Tuncay Mollaveisoğlu’nun yapacağı Söyleşiye CHP Grup Başkan Vekili Mv. Özgür Özel, Anayasa Profesörü Prof. Dr. İbrahim Kaboğlu ve Birleşik Haziran Hareketi’nden Alper Taş konuşmacı olarak katılacak.

CHP Genel Başkan Yardımcıları Yasemin Önay Cankurtaran ve Veli Ağababa’nın da konuk olarak katılacağı söyleşi hakkında bilgi veren CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen,”Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’un 15 Haziran’da Ankara’dan başlatıp 9 Temmuz’da milyonların katıldığı Maltepe mitingiyle son bulan Türk toplumunun son yıllarda yaşadığı hukuksuzluğa karşı isyanını adalet yürüyüşü ile dile getirdi.  Bu yürüyüşün yankıları ve devamı, halkımızın ve partililerin de katılımıyla sürecektir. Bizde bu yürüyüşün devamında slogan haline gelen “Hak, Hukuk, Adalet”  isimli söyleşi düzenleyerek bu adalet yürüyüşünün takipçisi olmayı ve halkımızı bu konuda bilgilendirmeyi görev edindik. Yararlı olacağını düşündüğümüz bu söyleşiye tüm Bodrum halkımızı davet ediyor ve bekliyoruz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ