logo

20 Temmuz 2017

MUĞLA VALİSİ ESENGÜL CİVELEK’TEN BODTO ZİYARETİ

13.06.2017 tarih ve 2017/10458 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla Muğla Valisi olarak atanarak 30.06.2017 tarihinde Muğla Valiliği görevine başlayan Sayın Esengül Civelek, 19 Temmuz 2017 Çarşamba günü kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etmek üzere Bodrum’a geldi.

Muğla Valisi Esengül Civelek ilk ziyaretinde Bodrum Kaymakamı, Bodrum Belediye Başkanı, Bodrum’da görev yapan kurum amirleri, muhtarlar, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile bir toplantı gerçekleşti. T.C. Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’un da katıldığı toplantıda tüm temsilciler ve yetkililer görev alanları çerçevesinde bilgilendirme yaptı.

Vali Sayın Esengül Civelek ardından Bodrum Ticaret Odası’nı ziyaret etti.  Ziyarette Meclis Başkanı İlhan Ersan, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ayaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Deniz Eyinç, Atilla Serttaş, Erdem Ağan ve Genel Sekreter Prof. Dr. Fuat Önder yer aldı.

Bodrum Ticaret Odası, Muğla Valisi Esengül Civelek’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken birlikte işbirliğinde Bodrum için çalışma isteğinde ve arzusunda olduğunu belirtti. BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “Sayın Valimiz yeni görevinizde öncelikle size başarılar diliyoruz, Bodrum Ticaret Odası 1977 yılından bu yana Bodrumlu tüccarlar için çalışan, Bodrum ekonomisinin aktörlerini buluşturan önemli bir kurumdur. Başta turizm olmak üzere, kadın, çevre, eğitim, ar-ge, yat imalatı ve mavi yolculuk konularında pek çok faaliyetimiz var. Bu nedenle de TOBB Akreditasyon Sistemi içinde en yüksek puanla akredite olan Ticaret Odasıyız. Bu da Odamız faaliyetlerinin dünya standartlarında olduğunu gösteriyor.” diyerek Oda faaliyetlerini paylaştı.

Özellikle kadın girişimcilere yönelik yönetici eğitimleri için BODTO’yu özel olarak tebrik eden Vali Civelek, Bodrum Ticaret Odası’nı bu istekli ve faydalı çalışmalarından dolayı kutlarken, birlikte güzel çalışmalar yürüteceklerine inandığını söyledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ