logo

20 Temmuz 2017

VALİ CİVELEK, BODRUM İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Bir dizi ziyaret ve toplantılara katılmak üzere Bodrum’a gelen ve ilk olarak Bodrum Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Civelek’i burada Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ve ilçe protokolü karşıladı.

Kaymakam Yılmaz’dan ilçenin genel durumu, yürütülen projeler ve ilçenin ekonomik yapısı hakkında brifing alan Vali Civelek, daha sonra Kaymakamlık Toplantı Salonunda ilçe müdürleri ile toplantı yaptı.

Vali Civelek toplantı öncesinde yaptığı açıklamada “Hep birlikte işbirliği ve güç birliği içerisinde Muğla’da başarılı çalışmaları imzalamalıyız” dedi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Bodrum Belediyesine geçen Vali Civelek, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’dan belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ziyaretinde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile de bir araya gelen Vali Civelek, bu kapsamda Bodrum Kent Konseyi, Bodrum Denizciler Derneği, Bodrum Otelciler Derneği, Bodrum Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Bodrum Deniz Ticaret Odası, Bodrum Ticaret Odası, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Bodrum Bölgesel Yönetim Kurulu ve Bodrum Şoförler Odasını ziyaret etti.

Vali Civelek daha sonra mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile İçmeler Mevkiinde yapılan toplantıda bir araya geldi.

Vali Civelek Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; Vali Yardımcısı Fethi Özdemir, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, il ve ilçe müdürleri hazır bulundu.

Daha önce yapılan toplantılarda muhtarların dile getirdiği sorunların durumu hakkında geniş bilgiler alan Vali Civelek, Muğla’ya görev yapmaktan onur ve gurur duyduğunu belirterek, “Muğla’ya hizmette sizlerle birlikte işbirliği güç birliği ve gönül birliği içinde öncelikle ilimize daha sonra ülkemizin gelişmesine kalkınmasına yerelden katkı sağlayacak şekilde başarılı çalışmalar gerçekleştireceğimize inanıyorum” dedi.

Vali Civelek, toplantının ardından Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Barış Duman’a iade-i ziyarette bulundu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ