logo

29 Ağustos 2017

BAYRAMI DOLU DOLU KUTLAYACAĞIZ

Kefi Beach ve FunTown Yahşipark’ın ortaklaşa gerçekleştireceği 30 Ağustos Zafer Bayramı çeşitli etkinliklerle Ortakent-Yahşi’de kutlanacak…

Kefi Becah Sahibi Ahmet Aras ve FunTown Yahşipark sorumlusu Can Demir tarafından hayata geçirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda birçok sürpriz etkinliğe imza atılacak.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları ilk defa sahilde özel bir mekanda yapılacak ve saat öğlen ikide başlayacak olan program akşam sekizde havai fişek gösterileri ile son bulacak.

Organizasyonu ortak olarak planladıklarını ifade eden Kefi Becah Sahibi Ahmet Aras ve FunTown Yahşipark sorumlusu Can Demir yaptıkları ortak açıklamada; “Buraya gelecek olan konuklarımız bir zafer bayramı ruhuna uygun eğlenecekler. Zafer bayramını gerçek anlamda müziklerimiz ve marşlarımız ile beraberce kutlayacağız. Dans, canlı performans, DJ’lerden güne özel müzikler ile birçok sürpriz parti ile de doyasıya eğleneceğiz. Bu fikir ile ilk defa bir plajda ve deniz kenarında kutlama yapmayı düşündük. Bu işe gönlümüzü koyduk ve gelen misafirlerimize gösterilerimizin yanında çeşitli ikramlarımızda olacak. Bu parti ve kutlamanın amacına ulaşacağından emin olduğumuz için 29 Ekim Cumhuriyet bayramında da aynı etkinliği yapmayı planlıyoruz” dediler.

Gecenin Finalinde Eğlence Var…

Ahmet Aras ayrıca bir sürprizlerinin de olduğunu belirterek,“Gecenin finalinde ise gündüz partisinin ardından Buziki Hakan & Çiğdem ve orkestrası Atatürk’ün sevdiği şarkılarının yoğun olduğu bir program da düzenleyecekler. 30 Ağustos gecesini bu final ile bitireceğiz ve tüm misafirlerimizi eğlenmeye bekliyoruz” dedi.

Haber-Fotoğraf : Ali Fikret Er

Share
#

SENDE YORUM YAZ