logo

29 Ağustos 2017

KLASİK MURAT 124’LER, BODRUM’DA BULUŞTU

Murat 124 marka otomobil tutkunları, Bodrum Belediye Meydanında bir araya geldi. 

Bodrum Belediyesi’nin katkılarıyla “Turkish Classic Car Murat 124” ve “Turkish Classic Cars”  gruplarının düzenlendiği etkinlikte, Murat 124 marka otomobiller şehir turu attıktan sonra Bodrum Belediye Meydanı’na geldi.

Turkish Classic Car Murat 124 kurucusu İbrahim Çelik, etkinliğe Bodrum’un haricinde, Antalya, İzmir, Burdur, Kütahya ve Aydın’dan yaklaşık 50 otomobilin katıldığını söyledi. Çelik, etkinliğe destek verenlere teşekkür ederek, klasik otomobil tutkunu olan herkesi organizasyonlara davet etti.

Etkinlik farklı illerden Bodrum’a gelen sürücülerin oluşturduğu konvoy ile başladı.  Şehir turu atan araçlar, akşam saatlerinde konserlerin gerçekleştirileceği Bodrum Belediye Meydanı’nda toplandı.

Araçlarını Bodrum Belediye Meydanında sergileyen Murat 124 tutkunları için yöresel sanatçılar tarafından konser düzenlendi. Turkish Classic Car Murat 124 kurucusu İbrahim Çelik, etkinlikte sahne alan şarkıcılara gecenin sonunda katılım plaketi ve çiçek takdim etti.

Bu yıl 5’incisi düzenlenen etkinliğin amacı bir zamanların en çok talep gören araçlarından olan Klasik Murat 124’e tutkun olanları bir araya getirmek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ