logo

29 Ağustos 2017

MUĞLA SİYASETİNİ BULUŞTURAN DÜĞÜN

Geçtiğimiz hafta sonu Türkiye Büyük Millet Meclisi personellerinden, CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir’in Danışmanı Hakkı Arda Varol’un kardeşi Zehra Çağla Varol ve Fethiye’nin tanınmış esnaflarından Tolgay Özdemir Fethiye Bakraç Beach’te gerçekleşen törenle dünya evine girdi.

Çok sayıda davetlinin katıldığı gece aynı zamanda Muğla siyasetini de bir araya getirdi.

Geceye Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçi, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, CHP Fethiye ve Seydikemer ilçe başkanları, Fethiye Ticaret Odası Başkanı Akif Arıcan, Eski Fethiye Emniyet Müdürü Hakan Aşık, Eski Maden İş Yatağan Şube Başkanı Süleyman Girgin, Av. Burak Erbay, Ölüdeniz Eski Belediye Başkanı Oktay Sidekli, Önceki Dönem Muğla Milletvekilleri Dr. Ali Arslan, Ali Cumhur Yaka ve genç çiftin sevenleri katıldı.

Gelin ve damada nikâh cüzdanlarını Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet saatçi verdi.

Genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyen CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir ise yaptığı konuşmada; Cumhuriyetin yetiştirmiş olduğu bu iki gencin yeni yaşamlarında Atatürk ve cumhuriyete bağlı aydınlık çocuklar yetiştireceğine olan inancının tam olduğunu belirtti.

AKP Muğla Milletvekili Hasan Özyer, Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, Menteşe, Bodrum, Marmaris, Milas, Dalaman, Ortaca Belediye Başkanları, MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Spor Daire Başkanı Ali İnan, Fethiyespor kulübü ve birçok dost ve yakın çelenk ve telgraf göndererek genç çifte bir ömür mutluluk temennilerini ilettiler.

Haber-Fotoğraf : Hüseyin Kaynar

Share
#

SENDE YORUM YAZ