logo

24 Ekim 2017

BODRUM LİDER SAAT’TEN OKULLARA SAAT BAĞIŞI

Bodrum’da ustalık belgesine sahip saat tamirciliği yapan 3 kişiden biri olan Lider Saat’in işletmecisi Ali Ahmet Pehlivan yeni eğitim-öğretim yılında okullara duvar saati hediye etti.

Bugüne kadar 5 okulda 160 dersliğe duvar saati hediye eden Lider Saat’in işletmecisi Ali Ahmet Pehlivan yine 2 okulda bulunan yaklaşık 60 derslik bölüme baskısını yaptırıp hazırlattığı duvar saatlerini geçtiğimiz günlerde teslim etti.

Dededen gelme mesleğiyle Bodrum merkezinde Çarşı Mahallesi Malama Pasajındaki işyerinde “Lider Saat”  ismiyle 18 yıldır hizmet veren Ali Ahmet Pehlivan okullara saat bağışını neredeyse her yıl geleneksel hale getirmiş durumda. Bu senede 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında da geleneği bozmadan devamını getirdi.

Okullara yaptığı bu saat bağışlarından dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Ali Ahmet Pehlivan,” Her sınıfa birer saat hediye ettik. Aynı zamanda yeni eğitim dönemini de bu hediye ile tebrik etmek istedik. Bütün öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize güzel bir eğitim, öğretim dönemi geçirmelerini diliyorum” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ