logo

09 Kasım 2017

RALLY HALİKARNASSOS İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

16-19 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan Rally Halikarnassos’un basın toplantısı Bodrum Mandalin Bar’da gerçekleşti.

Bodrum Belediye Başkanı; Mehmet Kocadon, TR Extreme Off Road Racing’den; Atilla Serttaş, Çağdağ Holding CEO’su; Dağlarca Çağlar, Transanatolia Rally Raid genel koordinatörü Burak Büyükpınar ve yarış koordinatörü; Orhan Çelen’in sunumuyla gerçekleşen Rally Halikarnassos basın toplantısı bugün gerçekleşti.

Bodrum Belediye Başkanı Sn. Mehmet Kocadon yaptığı açıklamada,  Bodrum’da 4 mevsim turizm anlayışını benimsediklerini bu bağlamda da Rally Halikarnassos’a verdikleri desteklerden bahsederken, Bodrum temelli TR Extreme Off Road Racing ve Çağdaş Holding böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan duydukları heyecanı dile getirdi.

16 Kasım Perşembe günü, teknik kontrolün ardından seramonik start ile başlayacak olan Rally Halikarnassos, Bodrum merkezden hareketle 17 Kasım cuma günü; Güvercinlik, Mumcular, Uyku Vadisi, Yalı Çiftlik, 18 Kasım cumartesi günü; Datça feribot hareketle Gökova çevresi ve 19 Kasım pazar günü; farklı bir parkur üzerinden Yalı Çiflik, Mumcular ve Güvercinlik etaplarını tamamlayarak 3 gün içerisinde ortalama 500km.yol yapacak.

Rally Halikarnassos’un etap detaylarını yarış koordinatörü Orhan Çelen’den dinleyen basın mensuplarının soru cevap bölümünden sonra basın toplantısı sona erdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ