logo

04 Şubat 2018

KGF BODRUM ŞUBE MÜDÜRÜ EMEKLİYE AYRILIYOR

T.C. Bodrum Ticaret Odası Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısında Kredi Garanti Fonu Bodrum Şube Müdürü İbrahim Turan’a Oda Meclisi tarafından plaket takdim edildi. Meclis Başkanı İlhan Ersan’ın yönetiminde, 30 Aralık Salı günü gerçekleşen toplantıda, emekliye ayrılacağı öğrenilen Turan, “Şubemizin açılışında Bodrum Ticaret Odası’nın emeği büyük. Ben de Bodrum’da KGF Müdürü olarak çalışmış olmaktan çok mutluyum. Emekliliğim sonrasında da eminim ki yetkin arkadaşlarımız KGF’yi en iyi şekilde yöneteceklerdir. Son 4 aydır Bodrum Ticaret Odasının yeni hizmet binasında bize ayrılan bölümde çalışmalarımızı yürütüyoruz, bunun için de Odamıza teşekkürlerimi sunuyorum.” diyerek, Bodrum yarımadasına hizmet vermiş olmaktan büyük mutluluk duyduğunu açıkladı.

-BODTO’nun Girişimiyle Açıldı

KGF Müdürü Turan’ın makamında ziyaret ettiği Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ise, “ İşletmelerimizin yatırımları ve iş geliştirmelerinde banka kredisi, KOSGEB ve Eximbank kredilerinde kefalet imkanı sağlayan Kredi Garanti Fonu Odamızın lobi faaliyetleri ile Muğla ilinde ilk olarak ilçemize açıldı. Pek çok sektörde toplam 6.000 İşletmeye kredi kullanımında kefalet faaliyeti yürüten Kredi Garanti Fonu Bodrum Şubemiz hizmet binamızda üyelerimize hizmet vermeye devam ediyor. Odamızla yürüttüğü işbirlikleri için İbrahim Turan’a teşekkürlerimizi sunuyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” diyerek Bodrumlu işletmeleri KGF’nin sunduğu imkanlardan faydalanmaya davet etti.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için kefalet imkânı sağlayarak onlara destek veren Kredi Garanti Fonu Bodrum Şubesi, 2012 yılında Bodrum Ticaret Odasının çalışmaları sonucunda Bodrum’a ve Muğla İline hizmet vermeye başlamıştı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ