logo

22 Nisan 2018

TGB’Lİ GENÇLER KAHVALTI ETKİNLİĞİN BULUŞTU

Türkiye Gençlik Birliği(TGB)’nin düzenlediği kahvaltı etkinliğinde vatanseverler Bodrum’da buluştu.

Tiyatro sanatçısı Gülsen Tuncer ile TGB Genel Başkanı Cem Dikmen’in katıldığı etkinlikte erken seçim değerlendirmeleri yapıldı.

Etkinlikte konuşan TGB Genel Başkanı Cem Dikmen,” Türkiye’de daha önce 2 ay sonrasına seçim koyulduğu görülmemiştir. Bu onların yenildiğinin göstergesi, çaresizliklerinin göstergesi, mevcut ekonomik bunalımda mevcut başarısız iç ve dış politikalarda  4 ay daha Türkiye’yi yönetemeyeceklerinin göstergesi” dedi. Konuşmasına devam eden TGB Genel Başkanı Cem Dikmen, “2 ay sonra da olsa 2 yıl sonra da olsa 20 yıl sonra da olsa bu topraklarda Mustafa Kemaller kaybetmeyecek ve mücadelemize sonuna kadar sürdürüp onları tarihin karanlık çöplüğüne gömeceğiz” dedi. Etkinliğe katılanlara teşekkür eden Dikmen, “Gençlere yapılan yatırım Türkiye’nin geleceğine yapılan yatırımdır. Sizler doğru yere yatırım yapıyorsunuz. Sizlerin bu yüce gönüllü destekleri devam ettiği sürece Türk Gençliği yılmayacaktır” diye ekledi.

Ünlü Tiyatro Sanatçısı Gülsen Tuncer TGB’yi desteklemekten gurur duyduğunu dile getirerek, “ Biz büyük bir aileyiz ve TGB bana yaşam sevinci aşılıyor” dedi. Erken seçim ile ilgili değerlendirmelerini söyleyen Tuncer, “ Bu süreçte algıladığımız şeyleri insanlara anlatmamız lazım, hiç bir atılım kısa vadede kazanılamaz, Kurtuluş Savaşı’nda da olduğu gibi. Halkımızın uyanmasına biz vesile olabiliriz. Umudumuzu kaybetmedik” diye konuştu.

Ayrıca etkinliğe, Vatan Partisi Muğla İl Sekreteri Beyhan Korkman, Vatan Partisi Bodrum İlçe Başkanı Şeref Bozkurt ADD Milas Başkanı Gülçin Erşen, CKD Karya Şubesi Sekreteri Nahide Tekinçay  katıldı. Etkinliğin sonunda düzenlenen çekilişte katılan misafirlere çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ