logo

05 Eylül 2018

BODRUM’DA ROCK RÜZGARI

Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından Duman, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği açıkhava konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro’da sahneye aldı.

Duman grubu kendisini dinlemeye gelen binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı. Grubun hayranları konser saatinden, saatler önce konser alanına gelip kapıda uzun kuyruklar oluşturdu. Sevilen şarkılarını Bodrum Antik Tiyatro’da binlerce hayranıyla birlikte söyleyen Duman, 1999 yılından bugüne dillere dolanan ‘Seni Kendime Sakladım’, ‘Elleri Ellerime’, ‘Beni Yak’ ve daha bir çok hit şarkısını Bodrum Antik Tiyatro’nun muhteşem atmosferinde seslendirdi.

Grubun tüm şarkılarına eşlik eden seyirciler üç saat sahnede kalan grubu alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde uğurladı. Duman grubu solisti Kaan Tangöze’nin sevgilisi Kıvılcım Ural da grubu izlemeye gelenler arasındaydı. Ural sevgilisi Kaan Tangöze’nin performansını çektiği fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirirken, her şarkı sonunda ayakta alkışladı.Konseri izlemeye gelenler arasında Erol Evgin’in oğlu Murat Evgin, torunu Erem Evgin ve ünlü oyuncu Alp Öyken gibi simalar da vardı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ