logo

16 Ekim 2018

OASİS DOĞAL ÜRÜNLER PAZARI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Oasis’te, 12-13-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen doğal ve organik  ürünlerin sergilendiği Pazar, 3 gün boyunca Bodrumluları doğal lezzetlerle buluşturdu!

Oasis Bodrum Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, farklı bölgelerde bulunan üreticilere ait, doğadan elde edilen ve en taze hali ile sofralara taşınan çeşitli ürünlerin yer aldığı Doğal Ürünler Pazarı’nın ikincisini gerçekleştirdi.

Oasis Heykelli Yol’da, 13.00-21.00 saatleri arasında gerçekleşen pazarda, Bodrum geneli ve çevre illerden gelen çeşitli firmaların sergilemiş olduğu doğal zeytinyağı, reçel, lokumlar, un çeşitleri, kurutulmuş meyveler, doğal kahvaltılık ürünler, soslar, doğal bakım ürünleri, sebzeler ve meyveler gibi birbirinden lezzetli tatlar ziyaretçilerle buluştu.

Yediden yetmişe herkese hitap eden lezzetlerin yer aldığı pazarda, zeytinyağı workshopu ile zeytinyağının özelliklerine değinilerek, zeytinyağı alırken dikkat edilecek noktalar ve zeytinyağının nasıl saklanacağı gibi çeşitli konular hakkında katılımcılar bilgi sahibi olurken, keyifli bir gün geçirdi. Workshop sonrasında etkinlik alanında zeytinyağı tadımı gerçekleştirildi. Etkinlik programı içerisinde ‘Barınaklar Çözüm Değil, Ev Sizsiniz’ projesi kapsamında, Bodrum Hayvan Hakları Derneği işbirliği ile barınak hayvanları sahiplendirildi. Pazara renk katan dj performansı ile festival tadında bir etkinlik yaşandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ