logo

14 Şubat 2019

DR.MEHMET NİL HIDIR BODRUM BASINI İLE BULUŞTU.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Dr.Mehmet Nil Hıdır Bodrum Basını ile buluştu.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Dr.Mehmet Nil Hıdır seçim çalışmaları kapsamında ilçeleri gezmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Hıdır bu kapsamda Bodrum Basını ile bir araya geldi. Başkan Adayı Dr. Hıdır toplantıda yaptığı konuşmada, “Belediyenin üstüne çöken borç karabulutunu kaldıracağız” dedi.

Toplantıya AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, AK Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Tahir Ateş, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı. 

Vatandaşın hakkını savunacağız

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı  Hıdır toplantı konuşmada, “Ben seçimin kardeşlik havasında geçeceğine inanıyorum ancak bu vatandaşın hakkını savunmayacağımız anlamına gelmez. Özellikle Bodrum’da yaşanan sel felaketlerinin sebeplerini araştırıyoruz. Bodrum Belediyesi’nin ya da Büyükşehir Belediyesi’nin ihmalleri varsa onları projelendiriyoruz. Onları teknik olarak masaya yatırıyoruz. Bu konuda eğer merkezi hükümetin bize katkısı olabilecekse bunu ilgili bakanlıklarımız ile görüşüyoruz. Bodrum özelinde ve Muğla genelinde çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah zamanı gelince vatandaşımıza bunları projelerimiz ile anlatacağız” dedi.  

Share
#

SENDE YORUM YAZ