logo

14 Nisan 2019

BESİAD ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

Bodrum Esnaf Sanayici İş Adamları Derneği-BESİAD, hafta sonu buluşmasını Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde yaptı.

Bundan böyle her hafta sonu bir buluşma gerçekleştirileceğini açıklayan BESİAD yönetimi, ilk toplantısını yerel seçimlerde belediye meclis üyesi görevine seçilmiş olan BESİAD üyelerine ayırdı.

BESİAD Başkanı Engin Kaplan, meclis üyesi iş insanlarını kutlayarak kendilerine Bodrum’a hizmet yarışında başarılar diledi. BESİAD Başkanı Engin Kaplan, konuşmasına Dibeklihan’ın kurucusu Cenap Tezer’i yad ederek başladı. Kaplan, “Hem ülkemize hem de bizim gibi cahil garibanlara değer katmış çok kıymetli bir ağabeyimizdir. Uluç Tezer kardeşimize de bizi burada ağırladığı için teşekkür ediyorum. Dibeklihan’ın daha efektif değerlendirilmesi konusunda bir şeyler  yapmalıyız. Burası bir sanat köyü. Bodrum’u kalkındıracaksak, kültürümüzle, sanatımızla, tarihimizle, müzelerimizle, edebiyatımızla, Neyzen’imizle, Halikarnas Balıkçımızla, Zeki Müren’imizle yükseltmeliyiz. Burası bu doğrultuda hizmet edecek hazır bir mekandır” diye konuştu.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın da katıldığı toplantıda, BESİAD’a yeni seçilen Osman Şenol, Uluç Tezer, Süheyla Kiraz, Nisan Yıldız ve Erkan Özşeker’e  Bodrum Sağlık Vakfı’nın atölyelerinde hazırlanan el ürünü onurluklar verildi. Onurluk takdimini Başkan Ahmet Aras yaptı.

Kahvaltı daha sonra meclis üyeliğine seçilen BESİAD’lı iş insanları Uğur İlhami Özden, Emre Köroğlu, Atilla Serttaş, Kemal Özyurt, Mehmet Onur Şahbaz, Uluç Tezer ve Cafer Doğan ile söyleşi şeklinde devam etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ