logo

27 Nisan 2019

2.BODRUM ÇOCUK FESTİVALİ

Bodrum’da bu yıl 2.si düzenlenen Bodrum Çocuk Festivalinde çocuklar, rengarenk ve dopdolu bir günde onlarca etkinlikle gönüllerince eğlenceye doyacak.

Bodrum’da  bu yıl 2.si düzenlenen Bodrum Çocuk Festivalinde çocuklar, rengarenk ve dopdolu bir günde onlarca etkinlikle gönüllerince eğlenceye doyacak.

28 Nisan 2019 Pazar günü 12.00 – 18.00 saatleri arasında Bodrum Merkez’de gerçekleşecek festivalde  çocuklar için uzay küresi Planetaryum, Şişme oyun parkı, Robotik Kodlama atölyesi, Ebru Sanatı atölyesi, Topaç Boyama atölyesi ve daha pek çok atölyeler ile gün içinde eğlenerek öğrenecekleri bir gün düzenlendi. Bodrum Hayvan Hakları Derneği de sosyal sorumluluk projesi ile festivalde yer alacak.

Psikolog Miray Demir hem ailelere hem de çocuklar ile ilgili mini seminerinde soruları cevaplayacak. Doğa Koleji Bando takımı sevilen şarkılarını söyleyecek. Ata tohumu sunumu ve 1000 adet tohum hediyeleri dağıtımı  12.00 -14.00satleriarasında yapılacak.

Minikler için son günlerin Trendi Çocuk Yogası eğitmen eşliğinde tüm gün boyunca etkinlikler kapsamında düzenlenecek. Tüm etkinliklerin ücretsiz olduğu festivalde, çocuklara yüzlerce ücretsiz çocuk kitapları dağıtımının yanı sıra Bodrum ve çeşitli bölgelerden gelen el yapımı doğal ve butik ürünler de, vatandaşların beğenisine sunulacak.

Share
#

SENDE YORUM YAZ