logo

EGE’NİN ŞARKILARI PATİLİLER İÇİN

Bodrum’a kazandırdığı yeni eğlence anlayışı ve hizmet kalitesiyle kısa sürede Bodrum Barlar Sokağı’nın yıldızı haline gelen By Eskici Bodrum’da pati dostları dördüncü kez bir araya geldiler.

Bodrum Hayvan Hakları Derneği, Torba Barınağı ve Gönüllülerden oluşan yardım sever bir gurup tarafından oluşturulan etkinliğin sürpriz ismi ise şarkıcı Ege oldu. Ünlü popçu sevilen şarkılarını hayvanseverler için seslendirirken, hayranları da By Eskici’yi doldurdu. Hayranları ile hep bir ağızdan şarkılarını seslendiren Ege’nin ardından DJ Akcan Akdağ, şarkılarıyla pati severleri coşturdu.

Bodrum Hayvan Hakları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Füsun Uslu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Sevgili hayvansever organizatörlerimiz ve iyiliksever misafirlerimizle “Patililer Partisi’ni dördüncü kez düzenliyoruz. Bu yardım organizasyonlarından kazandığımız bağışlarla barınakta yapılamayan müdahaleler için kullanıyoruz. Özellikle yaz aylarında hızla artan kazalardan kaynaklanan yaralanmalarda özel kliniklerde canlarımızı tedavi ettiriyoruz. Bunların maliyetleri için dernek kasamızda her zaman bir miktar birikimimiz olmak zorunda. Yoksa barınaklara yiyecek ve bakım için Bodrum Belediyemiz elinden geldiğince destek veriyor.  Barınaklar için en önemli şey sahiplendirme. O kadar güzel, o kadar masum canlarımız var ki, hayvan sahibi olmak isteyenler petshoplara gidip para vermek yerine barınakları ziyaret etsinler.”

Düzenlenen etkinlik sonunda Bodrum Hayvan Hakları Dernek Başkanı Füsun Uslu Organizasyonu gerçekleştiren Gülhan Denli ve Kalbiye sever ile gecenin sponsorları olna By Eskici, LVZZ Hotel, B Life Brillant Jevellery Son Production Kalamata ve Egeler firma sahiplerine teşekkür plaketi takdim etti. Geceye katılan Torba Barınağı gönüllüleri de, yeni doğmuş kedi ve köpek yavrularını sahiplendirmek için tanıtımını yaptılar.

Share
#

SENDE YORUM YAZ