logo

04 Mayıs 2019

DENİZDE BİRLİK PLATFORMUNDAN ÇAĞRI

Denizde Birlik Platformu 8 Mayıs Çarşamba günü saat 09:00’da Mazı’da yapılacak olan Adalıyalı ÇED toplantısına hazırlık olarak, 7 Mayıs Salı günü saat 12:30’da Denizciler Derneği önünde geniş kapsamlı bir bilgilendirme toplantısı düzenliyor.

Kısa bir süre önce denizler ve kıyılara hizmet etmek amacıyla kurulduğunu ifade eden “Denizde Birlik Platformu” basın aracılığı ile şu duyuruyu yaptı.

“Denizde Birlik Platformu 8 Mayıs Çarşamba günü saat 09:00’da Mazı’da yapılacak olan Adalıyalı ÇED toplantısına hazırlık olarak, 7 Mayıs Salı günü saat 12:30’da Denizciler Derneği önünde geniş kapsamlı bir bilgilendirme toplantısı düzenleyecektir

Bodrum ve Bodrum’un geleceği için son derece önemli olan Adalıyalı girişiminin durdurulmasında en önemli adımlardan biri olan ÇED toplantısı katılımının konuşulacağı bu bilgilendirme ve dayanışma toplantısına tüm Bodrumlular /  Bodrum severler davetlidir.”

Tarih :   7 Mayıs 2019 – Salı

Saat :     12:30

Yer :      Bodrum Denizciler Derneği

Denizde Birlik Platformu adına

Yaman Olgaç

Denizde Birlik Platformu Nedir?

Bodrum Denizciler Derneği olarak vizyonumuz ve üstlendiğimiz sorumluluk gereği, sosyal sorumluluk projelerinde tüm stk, kurum ve alanında uzman akademisyenleri bir araya getirebilmek için; derneğimizin teşvikleriyle ancak derneğimizin çatısı dışında bir sosyal sorumluluk platformu yarattık.

Denizde Birlik Platformu adını verdiğimiz bu sosyal  sorumluluk platformu ülke genelinde elini taşın altına koyup doğa koruma çalışmalarına gönül ve emek vermiş tüm kurumlarla işbirliği yaparak cephe genişletip daha güçlü ve daha verimli projeleri tamamlamak amacıyla kurulmuştur.

Farklılıklarımıza rağmen değil, farklılıklarımız sayesinde güçleneceğine inandığımız ‘Denizde Birlik Platformu’ denizlerimizi ve kıyılarımızı korumak için farklı ekollerden alanında uzman herkesi çatısı altında toplayacak maksimum fayda amacıyla hareket edecektir.

Ülkemizin denizlerine ve kıyılarına hizmet edinmeyi amaçlayan platformumuz fayda sağlamak isteyen herkese açık olacaktır. İnternet sitemiz üzerinden dileyen herkese açık kaynak sağlayacak olan platform, takip ettiği ve planladığı projeleri kamuoyuyla şeffaflık ilkesine bağlı kalarak yayınlayacak ve diğer çevre platformlarına da destek verecektir.

Biliyor ve inanıyoruz ki; hep birlikte daha güçlüyüz.

Geleceğimiz için mücadele etmek istiyorsak bugün;

Denizde Birlik Zamanıdır!

Share
#

SENDE YORUM YAZ