logo

FİLM TADINDA ŞİİRLER VE ŞARKILAR

Türdü 100. Yıl Ortaokulu ‘nun hazırladığı ”Film Tadında Şiirler ve Şarkılar 3” adlı şiir ve müzik dinletisi büyük beğeni topladı.

Muğla İli  Menteşe İlçesinin başarılı okulları arasında gösterilen Türdü 100. Yıl Ortaokulu eğitim ve öğretim seviyesinin yanısıra sosyal sorumluluk projeleri ve kiltürel faaliyetlerde üstlendikleri rollerle de büyük takdir topluyor.

Bu bağlamda son olarak Türdü 100. Yıl Ortaokulu ‘nun hazırladığı ”Film Tadında Şiirler ve Şarkılar 3” adlı şiir ve müzik dinletisi düzenlendi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Büyük Salonunda düzenlenen ve  sanat yönetmenliğini Türkçe Öğretmeni Sanem Akgün ‘ün yaptığı, okul idarecileri ve velilerinin de destek verdikleri etkinliğe Menteşe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, Türdü 100. Yıl Ortaokulu Müdürü Enis Köseoğlu, okul idarecileri ve öğretmenlerinin yanı sıra  çok sayıda öğrenci velisi de  dinleyici olarak katıldılar.

Geçmişten günümüze kadar  yaşamış büyük şairlerin unutulmaz şiirlerinin okul öğrencileri tarafından okunulduğu dinletide,  okul öğretmenleri Sanem Akgün, Yetkin Özyörek ve Gamze Özmen tarafından seslendirilen şarkılara dinleyiciler de eşlik ettiler.

Okul Müdürü Enis Köseoğlu; Film Tadında Şiirler ve Şarkılar  isimli dinletinin artık geleneksel hale geldiğini, bu sene 3.sünün yapıldığını, önümüzdeki yıllarda da düzenlenmesine devam edeceğini belirtti. Müdür Köseoğlu düzenlenen dinletiye katkı ve katımlarından dolayı başta Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız olmak üzere; Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre ‘ye, Menteşe  İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Şen ‘e, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ‘a, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İdarecilerine, Türdü 100. Yıl Ortaokulu öğretmen ve velilerine teşekkür etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ