logo

31 Ağustos 2019

COŞKUN SABAH’DAN BODRUM’DA SİTEM DOLU SÖZLER.

Besteleri ve ölümsüz eserleri ile Türk müziğinin en önemli sanatçıları arasında yer alan Coşkun Sabah, 30 Ağustos Zafer Bayramında Azka Otel’de sahne aldı.

Programına unutulmaz şarkılardan “Anılar” ile başlayan Sabah, “Böyle özel bir günde sizinle beraber olmak çok güzel bir duygu, bize bu muhteşem bayramı yaşatan başta Mustafa Kemal Atatürk ve büyük kahramanlarımıza çok teşekkür ederiz… Kahramanlarımızın ruhu şaad olsun hepsine minnettarız. Sizden ricam ellerinizdeki o şanlı Türk Bayrağını hep beraber aynı anda dalgalandırmanızı istiyorum. ” diyerek sevenleriyle birlikte “10.Yıl Marşı” hep bir ağızdan seslendirdi.

COŞKUN SABAH’DAN SİTEM DOLU SÖZLER.

“ALLAH’IN SELAMINI BİLE VERMİYORLAR”

Kendisini dinlemeye gelen arasında yer alan ünlü sanatçı Safiye Soyman’ı sahneye davet ederek beraber ” Ben Yoruldum Hayat” şarkısını söyleyen Coşkun Sabah “Safiye Hanım çok değerli bir sanatçı, seni bir yerde gördüğünde selam verir gelir yanına oturur dertleşir muhteşem bir insan. Bazen havalimanın vıp girişinde yeni nesil sanatçıları görüyorum, Allah’ın selamını bile vermiyorlar, hatta hatta beni görmemezlikten geliyorlar “diyerek sitemde bulundu.

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan usta sanatçı, konserini “Hatıram Olsun” ile noktalayarak alkışlar eşliğinde sahneden indi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ