logo

İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENLERİ BİLGİLENDİRDİ

Emirbeyazıt İlkokulu ziyaret eden Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri, okul idarecileri ve öğretmenlerini okul önlerinde ve çevrelerinde alınan güvenlik tedbirleri hakkında bilgilendirdi.

Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin ”Güvenli Okul, Güvenli Eğitim” sloganı ile yürütülen faaliyetler kapsamında gerçekleştirdiği okul ziyaretleri aralıksız olarak sürdürülüyor. Bu bağlamda son olarak Menteşe İlçesi ‘nin seçkin okulları arasında gösterilen Emirbeyazıt İlkokulu ‘na İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz tarafından  bir ziyaret gerçekleştirildi.

Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerinin de katıldığı ziyarette İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz okul idareci ve öğretmenlerine Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız ‘ın ve Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ‘nun iyi dileklerini ileterek, okul önlerinde ve çevrelerinde alınan  güvenlik tedbirleri hakkında çeşitli bilgiler verdi. Okul idarecileri ve öğretmenleri tarafından büyük memnuniyetle karşılanan ziyarette, idareci ve öğretmenlerin görüş ve önerileri de tek tek dinlendi. Ziyarette ayrıca hatıra fotoğrafları da çektirildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ