logo

23 Aralık 2019

ÖRNEK DAYANIŞMA

Özel Bodrum BİLNET Anadolu Lisesi ve Kerem Aydınlar Ortaokulu, MEB Hami Projesi eğitimde iş birliği protokolü kapsamında yürüttüğü akademik ve sosyal çalışmaları desteklemek üzere Kerem Aydınlar Ortaokulu yararına bir kermes düzenledi.

Her iki okulun Okul Aile Birliklerinin organizasyonunda gerçekleşen kermes, kardeşlik, yardımlaşma, dayanışma, birlik olma gibi değerlerin güzelliğini tekrar hatırlattı.

BİLNET Anadolu Lisesi Müdürü Filiz ŞEN, “Bir süredir Kerem Aydınlar Ortaokulu ile beraber bir dizi çalışma yürütüyoruz. Eğitimde iş birliği ve hamilik kapsamında akademik, sosyal çalışmalar yapıyoruz. Öğrenme ekolojisini genişleterek öğrencilerin vizyonlarını genişletecek, bilimi yaşam biçimi haline getirecek yenilikçi, öncü uygulamalara imza atıyoruz. Zamanın ruhunu yakalayan kariyer planlamasının yolu, öğrencilerin ilgi ve yetenekleriyle çağın ihtiyaç ve beklentilerini buluşturmaktan geçiyor.” dedi.  Okul Aile Birliği Başkanı Oya GÖK ise toplum yararına ve özellikle çocuklar yararına yapılan böyle bir çalışmanın içinde olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ