logo

CHP BODRUM İLÇE YÖNETİMİ BAŞKAN ARAS’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a CHP Bodrum İlçe yönetimden ziyaret. Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulun ardından CHP Bodrum İlçe Başkanlığı’na seçilen Halil Karahan ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Bodrum Belediye Başkan Ahmet Aras’ı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde, Başkan Yardımcıları Emel Çakaloğlu, Önder Batmaz, Hüseyin Tutkun da yer aldı.

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ile beraberindeki yeni yönetim kurulu üyeleri Başar Bıyıklı, Nevin Seda Dıngıl, Tayyar Gündoğan, Eray Karabağlı, Levent Bıçakçı, Engin Başol, Deniz Zor, Mehmet Kocabıyık, İbrahim Apak, Nurgül Tarım, Cihan Özarslan, Halil Eser, Semra Yıldırım, Kanat Özsert, Beyhan Altınsoy ve Ece Yiğit ziyarete eşlik etti.

Yeni yönetim kurulunun oluşmasının ardından Bodrum protokolüne bir dizi ziyaretlerde bulunduğunu ifade eden Başkan Karahan, “Belediye Başkanımız Ahmet Aras’ın hem yeni yılını kutlamak, hem de yeni yönetim olarak yapacağımız çalışmalar hakkında kendisine bilgiler vermek için ziyaret gerçekleştirdik.  Sosyal sorumluluk projelerimize devam edeceğimizi ve bu projelerde belediye başkanımızı da aramızda görmek istediğimizi ilettik” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Aras da demokratik bir ortamda seçim tamamlayarak göreve başlayan CHP İlçe yönetimini kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ