logo

10 Ağustos 2020

BAYDER’DEN BAŞKAN ARAS’A PLAKET

Bodrum Aydınlılar Derneği (BAYDER) Başkan ve üyeleri, devam eden pandemi sürecindeki hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Ahmet Aras’a plaket takdim etti.

Başkan Aras’ı makamında ziyaret eden BAYDER Başkanı Fikret Arslan ile dernek üyeleri Özkan Temel, Zafer Özçelik, Tahir Sağlam, ve Özgür Dirik özellikle Koronavirüs salgın tedbirleri kapsamında uygulanan kısıtlamalar döneminde ve sonrasında vatandaşa verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

BAYDER Başkanı Arslan, “Covid-19 sürecinde Bodrum halkına vermiş olduğu destekler ve göstermiş olduğu hassasiyet ten dolayı, maddi manevi belediye imkanlarıyla halkın yanında olmasıyla Bodrum halkının ve derneğimizin takdirini kazanan Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Aras’a takdir ve tebriklerimizi sunar görevinde başarılar dileriz. Amacımız, birlik ve beraberlik içinde hareket etmektir. Umarım Bodrum’daki belediye ve halk ilişkisi diğer ilçe belediyelerine örnek olur.” diyerek plaket takdim etti.

Başkan Ahmet Aras, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm belediye çalışanları adına plaketi kabul etti ve her zaman Bodrum halkının hizmetinde olacaklarını ifade etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ