logo

DEVA BODRUM‘DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Bodrum Kadın Politikaları Başkanı Emel Tepecik başkanlığında Bodrum ilçe yönetiminden örnek davranış geldi.

Pandemi dolayısıyla zor durumda olan yardıma ihtiyacı olanlara bir nebze de olsa fayda sağlamak için Bodrum ilçe  teşkilatı aralarında dayanışma oluşturarak gıda ve ihtiyaç malzemesi topladı.

İhtiyaç sahiplerine verilmek üzere toplanan gıda ve ihtiyaç malzemeleri koliler halinde Kadın Politikalar Başkanı Emel Tepecik, Teşklilat Başkanı Elvan Ayhan, Halkla ilişkiler Başkanı Ürfet Karatay tarafından Karaova Muhtarı Muhammet Karademir’e teslim edildi.

Kadın Politikaları Başkanı Emel Tepecik Yaptığı açıklamada Pandemi dolayısıyla arkadaşlarıyla toplanıp bir çalışma yaptıklarını ifade ederek,”Bunu yaparken düşündüğümüz tek şey komşusu aç yatarken tok uyuyamayan bir milletin evlatları olarak sorumluluğumuzu bir nebze de olsa yerine getirmekti. Bu çalışmalarımız hem teşkilatımız, hem de Bodrumlu merhametli ve hayır sever vatandaşlarımızın katılımıyla artarak sürecek” dedi.

DEVA Partisi Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Billorer ise yaptığı açıklamada, arkadaşlarının bu hassas davranışlarından dolayı çok mutlu olduğunu, bu çalışmaların diğer başkanlıkları ve vatandaşları ile devam ettiğini, birçok konu da farkındalık yaratmak ve Bodrum’u kıyısal ve kırsalıyla buluşturup ahenk içinde çalışmalar yapacaklarını söyledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ