logo

10 Şubat 2021

ERİME ZAMANINI BİL, TEK TAŞ YÜZÜĞÜ AL

Oasis Alışveriş Merkezi yaptığınız alışverişleri keyifli bir fırsata dönüştürüyor.14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken Oasis Bodrum AVM ziyaretçilerinin ilgisini çekecek bir organizasyon gerçekleştiriyor.

Bünyesinde giyimden, hediyelik eşyaya, elektronikten süpermarkete, mücevher mağazalarından birbirinden ilginç stantlara birçok ulusal ve uluslararası markayı ve lezzetleriyle alışveriş keyfini tamamlayan restoran ve kafeleri barındıran Oasis Bodrum AVM 8-11 Şubat tarihleri arasında 50 TL’lik alışverişe Tek Taş yüzük kazanma şansı sunuyor.

Alışveriş merkezinin en işlek alanına konulan yaklaşık bir ton ağırlığında dev buz kütlesinin ortasına 0,50 karatlık tektaş pırlanta yerleştirildi. Buzdan kalp heykelinin erime süresiyle ilgili en doğru tahminde bulunacak bir ziyaretçi, Oasis Ata Kuyumculuk sponsorluğunda tektaş yüzüğün sahibi olacak.

Kampanyaya katılım sağlayacak ziyaretçilerin, 8-11 Şubat 2021 tarihleri arasında tek seferde 50 TL ve üzeri yapılan alışverişin fiş-faturası ile birlikte danışma noktasına başvurması yeterli.

Organizasyon ile ilgili basın mensuplarına bilgi aktaran Oasis Halkla İlişkiler Yöneticisi Derya İlçi Koçbaşlı, şunları söyledi;

“Ziyaretçilerimiz buzun erime süresi ile ilgili tahminde bulunuyorlar. En yakın tahmini yapan ziyaretçimiz tek taş yüzüğün sahibi oluyor. Alanda kronometremiz var. Ne zaman başladığını gösteriyor. Hava koşullarına göre bir tahminde bulunacaklar. Buzumuz yaklaşık bir ton ağırlığında. Ziyaretçilerimiz başvurularını 11 Şubat’a kadar yapabilirler”

Share
#

SENDE YORUM YAZ