logo

DTO TİCARİ TEKNELERDE DENETİM YAPTI

İç İşleri Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen ve  Ülkemiz genelinde başlayan dinamik ve tematik denetimler koronavirüs ile mücadelede kontrollü normalleşme denetimleri hız kesmeden devam ediyor.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı Orhan Dinç, Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri ile beraberindeki ekip Bodrum limanında tekneleri denetledi.

Bölgesel olarak yürütülecek denetim çalışmalarında Bodrum Limanında demirli bulunan ticari tekneler denetlendi.

Denetimlerin her sektörde ve yarımada genelinde ilgili Sivil Toplum Kuruluşlarının ilgili meslek guruplarıyla Kaymakamlık kararı ile devam edeceğini belirten İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı Orhan Dinç,“ Maviye karışan her bölgede kurallara uyulması için hassasiyet gösteriyoruz, üyelerimiz artık daha bilinçli. Sürdürülebilir deniz turizmi için bu dönemi beraber maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak geçireceğiz. Oldukça zor geçirdiğimiz günlerin arkasından kontrollü hareket ederek bu sağlığımızı tehdit eden düşmanı yeneceğiz. Tüm denizci kardeşlerimizi teknelerinde ziyaret ederek denetimlerimizi gerçekleştirirken, sorunları hakkında da istişare ettik. Kontroller sırasında kurallara uyulduğunu görmek bizleri fazlasıyla memnun etti. Tekne sahibi donatanlarımıza bu hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.  Denetimlerimiz bölgesel olarak devam edecektir” dedi.

 

.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ