logo

TURİZM EMEKÇİLERİNDE YENİ YÖNETİM GÖREVDE

Marmaris’te 7 yıl önce kurulan;  Marmaris Kat Hizmetleri Eğitim Derneği’nde (MAHED)  Kurucu Başkan Pınar Kalkan Çamlar yapılan 3. Olağan kongrede görevini, yol arkadaşı Cemil Öztürk’e devretti.

48 Üyesi bulunan MAHED’in; Pandemi nedeniyle ertelenen ve 22 Mart’ta Club Aida’ da gerçekleşen 3. Olağan Kongresi sonrasında yapılan görev dağılımı sonucu, Yönetim Kurulu Başkan Cemil Öztürk, Başkan Yardımcısı Ayşe Onay, Sayman Muzafere Tugan, Sekreter Vefa Birleş ve Üye Birsen Süer‘den oluşturuldu.

PANDEMİ DÖNEMİNDE DAHA TİTİZ OLMAK ZORUNDAYIZ

Coronavirüs Pandemisinin özellikle hem toplum sağlığına hem de ekonomiye çok büyük zarar verdiğine dikkat çeken MAHED yeni dönem Başkanı Cemil Öztürk yaptığı açıklamada; “Bu günlere ulaşmamızda büyük emeği olan kurucu ve önceki dönem başkanımız Pınar Kalkan Çamlar’a çok teşekkür ediyoruz. Bizler kat hizmetleri çalışanları olarak; otellerde insan sağlığını direk ilgilendiren hijyen konusunun ve temizlik malzemelerini çok iyi bilmek zorundayız. Özellikle 1 yılı aşkın zamandır yaşamaya devam ettiğimiz Coronavirüs Pandemisi sürecinde, yaptığımız işimizde çok daha fazla titiz olmak zorundayız. Bundan sonra vereceğimiz eğitimlerde, Covid – 19 konusuna daha çok değineceğiz.” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ