logo

BELEDİYE FEN İŞLERİ EKİPLERİ TORBA’DA

Torba Mahallesi’nde altyapı çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarda Bodrum Belediyesi ekipleri üstyapı çalışmalarına başladı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Muğla Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol sonrasında geçtiğimiz aralık ayında temel atma töreni gerçekleştirilen “Bodrum İçmeler-Torba Atıksu Arıtma Tesisi ve Bağlantılı Altyapı Tesisleri Projesi” kapsamında Torba Mahallesi’nden başlayan çalışmalar devam ederken, altyapı çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarda da Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince üstyapı çalışmaları başladı.

Fen İşleri Müdürlüğü Yol Bakım ve Onarım Şefliği’nden Emin Gümüş, çalışmaların turizm sezonu öncesi tamamlanacağını belirterek; ” Bakanlığın yapmış olduğu ihale kapsamında Torba’daki altyapı çalışmaları bitmek üzere. Bittikten sonra da bizim fen işleri ekiplerimiz onlara yardımcı olarak üstyapı çalışmalarını yapıyor. Asfaltlama ve yama ekibimizle devam ediyoruz.  Seneye ikinci etap Muski’nin çalışması olacak. Daha kapsamlı kaldırım ve yol çalışmaları o zaman yapılacak.” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ