logo

26 Mayıs 2021

ROMANYA’NIN STAR’LARI BODRUM’A ÇIKARTMA YAPIYOR

Bodrum koyları 27 – 30 Mayıs  tarihleri arasında Romanya’nın star’larını ağırlayacak.

Romanya’nın ünlü sanatçılarının bulunduğu 45 kişilik bir kafile üç gün boyunca Bodrum -Çökertme arasında Türkiye’nin cennet koylarını keşfedecek ve bu tur Romanya televizyonlarında yayınlanacak.
Geziye katılan Romen TV kanalları; Kanal D, Antena 1,Prima TV, Bursa.Ro

Romanya’nın en çok izlenen televizyon kanallarının bulunduğu kafile, Mavi Yolculuğun her anını kaydedip ülkelerinde cennet kıyılarımızın tanıtımını katkıda bulunacaklardır.
Gelen ünlüler arasında tasarımcı Adina Buzatu, şarkıcı Amna, medya dünyasının ünlüleri Andreea Balan, Elena Ionescu, Liviu Vârciu, Bella Santiago, Axinte. Ünlü gazeteci Adina Halas yer alıyor.

Türk turizmine dinamizm getirecek bu organizasyonun ev sahipliğini Türkiye’nin önde gelen Mavi Tur firmalarından Sungulets Yachting & Travel, Romanya’lı tur operatörü Soley Tour ile beraber yapıyor.

Sungulets Yachting & Travel’ın kurucularından Uğur Soyken,  yaptığı açıklamada; Türkiye turizmine alternatif, yeni ülkeler yaratmak için bu tarz organizasyonlara yöneldiklerini söyledi. Organizasyona “Yacht Experience” adını verdiklerini çünkü Romanya’ lıların yat turizmine henüz yabancı olduklarını, yavaş yavaş deneyimleyerek Mavi Yolculuğa alışacaklarına inandıklarını da belirtti.

Mavi Yolculuk, Bodrum-Çökertme- Bodrum rotasında gerçekleşecek.
Tur esnasında görülecek el değmemiş, cennet koylardan bazıları; Orak, Mazı, Karaada Poyraz Limanı, Akvaryum Koyu.
Organizasyona katılana tekneler; Caner4, Kaptan Yılmaz, Dreamland, Blue Cruise.

Share
#

SENDE YORUM YAZ