logo

15 Haziran 2021

OASİS BODRUM’DA ETKİNLİKLER TASARIM HAFTASI İLE DEVAM EDİYOR!

Oasis Bodrum, Bodrum ve İstanbul’dan gelen özel tasarım ürünlerin bir arada olacağı “Tasarım Haftası” etkinliğine 15-19 Haziran tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor. Doğal ürünlerden, lezzetli atıştırmalıklara, çantadan, aksesuara kadar birçok özgün tasarım marka Oasis Meydan’da, her gün 12.00-20.00 saatleri arasında yer alacak.

 Oasis Bodrum, 15-19 Haziran tarihleri arasında, birbirinden farklı özgün tasarımların yer aldığı Tasarım Haftası’yla ziyaretçilerine yeni bir etkinlik sunuyor. Tasarımcıların elinden çıkan el emeği ürünler, çanta, ev dekorasyonu aksesuarları, takı gibi ürünler alıcılarıyla buluşuyor.

Birbirinden renkli makaronlardan, neşeli ve renkli bubble tea içeceklerine, Milas’ın verimli topraklarında yetişen memecik zeytininden elde edilen zeytinyağı, bakliyat çeşitleri ve ege otlarına, mutfakta kadınların en büyük yardımcısı Thermomix robotundan, özel tasarım çantalara, plaj kıyafetlerinden, el yapımı takılara, sağlıklı atıştırmalıklardan, organik sertifikalı gıdaya kadar birçok ürün Tasarım Pazarı’nda yerini alacak.

Cumartesi akşamına kadar devam edecek etkinliğe katılan markalar arasında; MellyBells, Massana Bag, Milas Bereketi, Natural Momma, La Vita Tasarım Atölyesi, Jude Jewellery, Atölye Mai, Tarla Burada, Myndoors, Bodrum Mine Atölyesi, Güneşin Kadınları, Cullacino, DesignBetty, HandyMandy, Henyart, LittleWoodLand, Lovenlilly, Mahrez, Ocean Design, RD Lavender, Zula Handmade, Thermomix ve NaifHomeMade yer alıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ