logo

ERKAN ÖZERMAN KİTAPSEVERLERLE BULUŞUYOR

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, gerçekleştirdiği imza günlerine hız kesmeden devam ediyor. Prodüktör, organizatör ve menajer Erkan Özerman, D&R’ın Bodrum’daki mağazalarında sevenleriyle bir araya geliyor. Özerman, yakın dostu Dario Moreno’yla anılarını anlattığı İzmirli Dario kitabını, D&R Bodrum Milta Marina ve D&R Bodrum Yalıkavak Marina mağazalarında gerçekleşecek etkinliklerde imzalayacak.

D&R’ın mağazalarında konuk edeceği Erkan Özerman, İzmirli Dario isimli yeni kitabını Bodrumlular için imzalıyor. Ünlü şarkıcının dramatik öyküsünü kaleme alan Erkan Özerman; 16 Temmuz Cuma günü saat 19.30’da D&R Bodrum Milta Marina’da, 17 Temmuz Cumartesi günü saat 19.30’da D&R Bodrum Yalıkavak Marina’da düzenlenecek etkinliklerde kitapseverlerle buluşacak.

Kitap hakkında

Dario Moreno, 1950’lerde müzik alanında sivrilen ve sevilen, dünya çapında bir sanatçıdır. Bu kitapta, onun sıkıntılı bir çocukluk döneminden, yeteneklerinin keşfedilmesine ve başarıyı ülke dışında yakalamasına kadar olan serüveni yer alıyor. Trajik olaylarla dolu bu serüveni onun yakın dostu Erkan Özerman’ın anılarından izliyoruz. Dario Moreno, İzmir’de yetişmiş, vatani görevini Türk ordusunda yapmış, sanat hayatına Türkiye’de başlamış ve başarıya ulaştıktan sonra Avrupa’ya giderek dünyada popüler olmuş tek Türk şarkıcısıdır. Dario’nun milyonlarca plağını satın alan hayranlarınca onun gerçek hayatı ve Türk olduğu bilinmiyor. Oysa ‘İzmirli Dario’, hiçbir zaman başka bir ülkenin vatandaşlığını kabul etmemiş ve yaşamı boyunca da Türkiye Cumhuriyeti pasaportunu gururla taşımıştır. Bu kitap, ünlü şarkıcının dramatik öyküsüdür.

Share
#

SENDE YORUM YAZ