logo

SİANJİ WELL-BEİNG HOTEL’DE KADINLARA DESTEK SERGİSİ

Önceliği her zaman toplumsal ve ekonomik hayatta kadınlara destek olan Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum Hotel, yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum Hotel’in ev sahipliğinde 16-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında World of United Women grubuna destek olmak amacıyla resim sergisi düzenlenecek. Uluslararası düzeyde farklı disiplinlerde performans sergileyen sanatçıların eserleri, bu defa kadınlara destek olmak amacıyla sanatseverlere sunulacak.

Düzenlediği sosyal sorumluluk ve kampanya çalışmalarıyla her zaman kadınlara destek veren Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum Hotel, düzenleyeceği sergi ile yeni bir projeye imza atıyor.

Sianji Well-Being Resort Kaplıca Bodrum Hotel’in ev sahipliğinde Amerika, Londra, Roma, Venedik, Montenegro, Kapadokya, Kayseri, Denizli, Bodrum olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen sanatçıların eserlerinin yer aldığı sergi, 16 Temmuz 2021 Cuma günü başlayacak. 31 Temmuz 2021 Cumartesi gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak olan serginin geliri World of United Women grubuna bağışlanacak.

Share
#

SENDE YORUM YAZ