logo

17 Eylül 2021

GAZETECİLERDEN KAYMAKAM BAYAR’A ZİYARET

Geçtiğimiz hafta göreve başlayan Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, ilçede görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi.

Sakarya’nın Sapanca ilçesi Kaymakamlığı görevinden Bodrum Kaymakamlığına atanan evli ve 3 çocuk babası 43 yaşındaki Bilgehan Bayar’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Bilgehan Bayar, ilçede görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda bir araya geldi.

Kendisinden önce görev yapan Bekir Yılmaz’ın çok enerjik bir kaymakam olduğunu ifade eden Kaymakam Bayar, “Yaş olarak benden büyük olsa da enerjisi ile çok genç bir kaymakamdı. İnşallah ben de hem takvim yaşımla, hem de ruhumla genç kalır ve buraya hizmet ederim. Enerjik bir şekilde hizmet ederim” dedi.

Göreve başladığından itibaren gerek enerjisi, gerekse samimi ve güler yüzlü iletişim kurabilme özelliği ile dikkat çeken Kaymakam Bayar, “İnşallah bu görevde başarılı oluruz. Başarı tesadüf değildir, çok çalışmak gerekiyor. Şunun sözünü Bodrumlulara verebilirim, bütün enerjimi son damlasına kadar buraya katacağım” diye konuştu.

Haber : Hamdi Yörür

Share
#

SENDE YORUM YAZ