logo

30 Eylül 2021

İŞ VE CEMİYET DÜNYASINDAN ÜNLÜ İSİMLER AÇILIŞTA BULUŞTU

Sağlık ve güzellik danışmanı Ahu Karaduman Bodrumdaki yeni şubesinin açılışını önceki gün gerçekleştirdi. Yalıkavak’ta açılan Ahu Karaduman Sağlıklı Yaşam Merkezi, çok sayıda ünlü ismin de katılımıyla muhteşem bir açılış töreni yaptı.

İstanbul’dan sonra 2. şubesiyle Bodrum’da hizmet sunan Sağlıklı Yaşam Merkezi, alanında eğitimli personeli ve son teknoloji cihazlarıyla misafirlerine kaliteli hizmetin kapılarını açtı. Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin Kurucusu Ahu Karaduman Bodrumdaki merkezde beslenme programlarından psikolojik danışmanlığa, alternatif tıp yöntemlerinden bölgesel incelme ve kas çalıştırmaya kadar misafirlerinin sağlık ve güzellik adına aradığı her şey bulacaklarını belirtti. İstanbul’da misafirlerine sundukları hizmetleri Bodrum’a da taşıyan Sağlıklı Yaşam Merkezi, danışanlarını konforlu ortamda rahat hissedecekleri şekilde en güzel hizmeti vermeyi hedefliyor.

Açılış kurdelesini Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın kestiği ve Nature Bodrum Event & Flowers organizasyonuyla gerçekleşen davete katılan isimler arasında; Ece Vahapoğlu, Hande Kazanova, Şükran Berker, Yıldız Mavitan, Zeynep Aksoy, Senem Aslı Ekşioğlu, Selma-Osman Çoban, Emel Balcı ve İlknur Ülküm Seferoğlu vardı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ