logo

KARSANAT’TAN 25 KASIM HAFTASINA ÖZEL KONSER

Karya Kültür ve Sanat Derneği (KARSANAT), “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele” haftasında, bu önemli soruna dikkat çekmek ve Bodrum’un yıllardır kadına şiddete karşı mücadele eden derneği Bodrum Kadın Dayanışma Derneği’ne destek amacı ile bir konser düzenliyor.

26 Kasım Cuma Akşamı Saat 20.00’de Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek ilk konser, yeni kurulan Trio Mitos Gurubu’nun  “Çağlar Arası Müzik Yolculuğu” adını taşıyor.

Karya Kültür ve Sanat Derneğinden konserle ilgili yapılan yazılı basın açıklamada şunlara yer verildi;

“Sevgili Karsanat Dostları;

Karya Kültür ve Sanat Derneği olarak, uzunca bir aradan sonra siz kıymetli dostlarımızla buluşmanın heyecanı içindeyiz.  26 Kasım Cuma Akşamı Saat 20.00’de Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek ilk konserimiz, yeni kurulan Trio Mitos Gurubu’nun  “Çağlar Arası Müzik Yolculuğu” adını taşıyor.  Sanatçılarımız farklı dönemlerin bestecileri olan Mozart,  Uhl ve Schumann’ın eserlerini seslendirecekler.

Bilindiği üzere, 25 Kasım (ve haftası ) Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele günüdür. Karsanat olarak, bu önemli soruna dikkat çekmek ve Bodrum’un yıllardır kadına şiddete karşı mücadele eden derneği Bodrum Kadın Dayanışma Derneği’ne destek amacı ile, bu konserimizin gelirini onlara bağışlayacağız. O nedenle belli bir ücret ile biletleme yapmadık.  Davetiyelerinizi numaralı olarak Artçısanat’tan   (Avenue AVM, Konacık) alabilirsiniz. Dernek makbuzumuz da orada olacaktır”

İLETİŞİM ve REZERVASYON: 0532 212 33 56

Tarih: 26 KASIM CUMA

Yer: HERODOT KÜLTÜR MERKEZİ

Saat: 20.00

PROGRAM

W.A.MOZART  Kegelstatt trio  KV498

Andante

Menuetto

Rondo-Allegretto

ARA

R.SCHUMANN-Marchenerzahlungen op.132

Lebhaft,nicht zu schnell

Lebhaft und sehr markirt

Ruhiges Tempo,mit zartem Ausdruck

Lebhaft,sehr markrit

ALFRED UHL-Kleines konzert

Allegro con brio

Grave

Vivo

Share
#

SENDE YORUM YAZ