logo

BODRUM SKAL KULÜPTE BAŞKAN DEĞİŞMEDİ

Bodrum Skal kulübü derneği olağan genel kurulu DTbH Bodrum Marina Vista Otel de yapıldı.

Yapılan genel kurul neticesinde, bir önceki dönem başkanı Mesut Durateymur ve yönetim kuruluna bir dönem daha görev yetkisi verildi.

Açılış ve yoklama ardından divan kurulu başkanlığı yapan Ahmet Biçer, denetim ve faaliyet raporlarının okunmasının ardından tek liste ile yapılan seçimde oylamalar yapıldı . Yeniden Bodrum Skal Kulüp başkanı seçilen DoublTree by Hilton Bodrum Marina Vista Otel Genel Müdürü Mesut Durateymur üyelere teşekkür ederek, pandemi ve salgının hızla artarak ilerlediği bu günlerde kulüp olarak daha sık bir araya gelerek, kulüplerinin daha da gelişmesi ve büyümesi için çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

2022 – 2024 Skal Kulüp Bodrum Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu ;

Mesut Durateymur – Başkan

Hasan Hüseyin Fındık – Asbaşkan

Dilşat Alkan – Genel Sekreter

Barbaros Güneş – Sayman

Sinan Durukan – Üye

Hakan Gürsoy – Üye

Yiğit Girgin – Üye

SKAL NEDİR ?

SKAL, Dünya turizm profesyonellerinin küresel turizmi ve arkadaşlığı yaymaya çalıştığı uluslararası en yaygın ve en eski turizm sivil toplum örgütüdür. Bünyesinde, uluslararası seyahat ve turizm endüstrisindeki tüm sektörleri toplaması bakımından da Dünyada tektir. Skal toplam 99 ülkede 12839 turizm profesyonelini çatısı altında toplamıştır.

SKAL TÜRKİYE

Türkiye genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Fethiye, Kapadokya, Alanya, Çukurova, Marmara, Eskişehir, Konya, Karadeniz ve Troya Kulüpleri olmak üzere toplam 17 kulüp ile 824 turizm profesyonelini çatısı altında toplamıştır.

Share
#

SENDE YORUM YAZ