logo

BAŞKAN ARAS YALIKAVAK’TA SAHADAYDI

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Mumcular, Güvercinlik ve Çırkan Mahalle ziyaretlerinin ardından Yalıkavak bölgesinde incelemelerde bulundu.

Bölgedeki incelemelerine Geriş Mahallesinden başlayan Başkan Ahmet Aras’a Başkan Yardımcıları Önder Batmaz, Emel Çakaloğlu, Tayfun Yılmaz, Hüseyin Tutkun, Birim Müdürleri ile Geriş Mahalle Muhtarı Hayrullah Kayacan, Yalıkavak Muhtarı Ali Çınar ve Dirmil Muhtarı İbrahim Bayır eşlik etti.

İlk olarak Geriş Mahallesi Erdemil Mevkiine gelen Başkan Aras, önümüzdeki yıl halk plajı yapılması planlanan alanda incelemelerde bulundu. Burada parkta bulunan çocuklarla kısa süreli sohbet eden Başkan Aras, çocukların minyatür futbol sahası taleplerine duyarsız kalmadı. Başkan Ahmet Aras çocuklara, “toplar sizden saha bizden” diyerek bölgede yapılacak olan projeye minyatür halı saha eklenmesi talimatını verdi.

Mahalle muhtarlarına ulaşan şikayet ve istekleri yerinde denetleyen Başkan Aras, tespit edilen aksaklıkların giderilmesi için birim müdürlerine talimatlar verdi. Bölgedeki işletmeleri de ziyaret eden Başkan Aras, vatandaşların bir isteğinin olup olmadığını sorarak belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Yalıkavak Bölgesinde yürütülen altyapı çalışmalarını, tamamlanan kaldırım ve yol çalışmalarını, kamu işgallerini ve Belediye mülklerini tek tek denetleyen Başkan Aras, Balıkçı Barınağında vatandaşlarla sohbet etti.

Yalıkavak ve Dirmil Mahallelerinde de birtakım incelemelerde bulunan Başkan Aras, projeye alınan çalışmaları ve sahada tespit ettiği aksaklıkların giderilmesi için el birliği ile çalışmaların süreceğini söyledi.

Belediye Başkanı Ahmet Aras beraberindeki heyetle, sahillerde, sokak ve caddelerde incelemelerde bulunurken diğer taraftan da Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli vatandaşların talep ve şikayetlerini dinleyerek not aldılar.

 

 

 

 

#

SENDE YORUM YAZ